Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní Vilmo,
    dovoluji si nabídnout preventivní a regenerační kůru s produkty FOREVER LIVING PRODUCTS, možná to tu i čtete
    budu velmi ráda když mi napíšete na syslova.vlasta@centrum.cz
    sdělím Vám více.
    Zdravím Vlasta
  • Pani Vilmo dobry den,

    chcel by som sa opytat ako je na tom vasa dcera. Ak by ste chceli vyriesit jej problem tak sa pozrite sem: http://www.narodboha.sk/content/nezavislost a potom ma kontaktujte *4*
  • paní Vilmo,pozdravuje Vás pan Javůrek z Chebu
  • Kytičku,ruží,v tento den,darujem iba,
    Vám len,a už iba jedno prianie mám,Všetko najlepšie k narodeninám.
  • Dobrý den paní Vilmo. Jsem ráda, že Vás na fotkách vidím opět šťastnou. Prožila jsem si podobné věci jako vy - dceřina závislost mne připravila málem o rozum. Ale vše jsem ustála a nyní se mám dobře a přeji to i Vám. Držím Vám palce. Jiřina
  • Mám ji ráda, výborná herečka. A že se vyhrabala z chlastu - je dobrá. Do sr...k se spadne lehce, ale vyhrabat se - to chce už sílu.
  • Vše nej k narozkám, hlavně zdraví, bez toho nic člověka nebaví přeje Kamil. Jo a už se těším na setkání a fotečku. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Přeji Vám
    všechno nejlepší k Vašim narozeninám,
    pevné zdraví a moc lásky.
    "skvělá herečka a nádherná ženská"
  • MILÁ VILMO !
    Přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám !!! fanda Jiří *14* *14* *14*
  • DOBRÝ DEN JÁ JSEM VILMA CIBULKOVÁ. A PÍŠU JAKO ANOYM. PANÍ JÁJO JAK VIDÍTE TAK JSEM CHODÍM. *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Tento tzv.příspěvěk,víceméně blábol pro zasmání,nebo spíš k pláči,by měl admin smazat(Lulinka :-D)...To už jen proto,že p.Vilma určitě umí na rozdíl od Tebe gramatiku,jelikož by nenapsala blbost v podobě - "j"sem chodím!!Tak raději se jdi léčit ze stihomamu,a nepasuj se do role někoho,kým nejsi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit