Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maja

    Ahoj Vilo,ako každú stredu aj včera som pozerala Modre z neba.Aj keď som vydatá 33 rokov a môjmu manželovi by sa to nepáčilo musím ti napísať že ŤA MILUJEM za to čo robíš a ako to robíš pre ľudí, ktorí to skutočne potrebujú.Veľa ľudí zo šoubiznisu ti môžu iba závidieť že si stále "človekom".Prajem Ti veľa veľa zdravia a síl do ďalšej práce a nech Ti z tváre nevymizne ten očarujúci úsmev. So srdečným pozdravom Maja.
  • JEDNIČKA VILO

    LEPŠÍ MODERÁTOR,NEŽ JE VILO, PROSTĚ NENÍ!!! JSTE SUPER, JSTE CITLIVÝ A POŘAD, KTERÝ UVÁDÍTE, JE IMPONUJÍCÍ. TAKŽE ROVNICE- SUPER POŘAD ROVNÁ SE JEŠTĚ SUPROVĚJŠÍ MODERÁTOR !!!!!!!!!! *4*
  • sidon

    jednicka

    vilo jsi super *3*
  • Poděkování

    Vážený pane Rozborile chtěla bych Vám poděkovat za vaše uvádění pořadu Modré z nebe. U většině příběhů brečím, protože jsou opravdu dojemné. Vy to uvádíte neskutečně dobře a jste velmi citlivý a hlavně lidský člověk.Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci i v osibním životě.Ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup k lidem. Jana
  • Vilo je jednička!!!

    Vážený pane Rozboril,kloubouk dolů před vámi a vašim pořadem!Kam mi češi se na vás hrabeme.Opravdu je to potřeba takových skutků a není pravda,že chlapi nepláčou,pláčou jako želva.
    Váš vzorný divák eFendy
    • Re: Vilo je jednička!!!

      Vážený pane,přečetla jsem si vaše řádky o Vilu Rozborilovi a na sto procent s vámi souhlasím-ano my Češi opravdu máme co dohánět,u nás se stále jenom opakují pořady ale takový užitečný pořad se nevysílá.S pozdravem Zuzana.
  • Vilo je nejužasnější člověk závidím slovákum že mají takového moderátora,herce atd.
    • Jani máš pravdu je nejúžasnější člověk kéž by byly takoví všichni *3* . Já měl perfektní přítelkyní také se jmenovala JANA JÁ jí oslovoval KOTĚ LETOS MÁ 50 a jsme víc jak rok od sebe rád bych ji splnil přání SEJÍT SE S VILEM
  • Vilkooo

    Vilko vy ste vinikajúci moderátor. Ste úžasný a strašne *14* sexy *14* . Ja Vás fakt milujem ! *8*
  • ahoj, Vilo je velký frajer. Fandím mu .Jirka Ostrava
  • Ahoj Vilko jsem z cech a chci se zeptat jestli bude televize Markiza uvadet vas porad modre z neba,koukala jsem na modre z neba pravidelne.Jste super chlap a obdivuju vas jak se dokazete udrzet ja pokazde bulim jako zelva.Tak hodne zdravi preje Ivca CR
  • vilko

    Vážený a naprosto užasný Vilo.Každou středu se moc těším na pořad "modré z nebe" a jsem štastná že mám tu možnost sledovat Vaši tv.a najisto vím,že celou dobu vysílání propláču.Jste naprosto okouzlující a šaramantní člověk s velkým srdcem na dlani a velkým citem v něm.Nedovedu si představit jiného moderátora tohoto pořadu,jste užasný a lidé vás musí milovat.Jsem štastná že jsem váš pořad našla a již dlouho ho sleduji.Dovedete lidem ulevit už jenom tím,jak se objevíte u jejich dveří-když vás vidí.Jste plný citu a lásky.Chtěla bych vám popřát v celém vašem životě hodně zdraví,štěstí a lásky a prosím dělějte tuto práci jako doposud s láskou a citem i nadále.Jste strašně moc velká JEDNIČKA a velký profík,na vás nikdo nemá.Budu vás sledovat i nadále s obdivem a moc vám fandit.Smekám před vámi pomyslný klobouk.V Čechách máme co dohánět.Ještě jednou děkuji vám a mám vás moc ráda-HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!Zuzana *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit