Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRISON BREAK

    Znáte někdo většího sladouska? *7*
    uuuuuu....tak sexy,ty svaly,nevinny usmev,nejkrásnější oci..
    Bozee...k sezrani proste
    ---Michael Scofield---:Prison Break *14*
    Ale jkao upříme!Nikdy bych mu nerekla 35!Nikdy...tak max. 25...nu coz:DJako...aji kdyby mu bylo 345678 tak by mi vuubec nevadil *15* *15* *15*
  • 0tekvila0

    Narozký xD

    Ááá *15* !! Dneska je miláškovy 42, všecko nejlepší zlatoo, miluju tě *14* *14* *1* !
  • Polibek od Diesla

    Věřte nebo ne ale pracuji v jednom profláknutém luxusním podniku a tuhle sobotu přišel Vin na večeři a když odcházel tak se mě zeptal na jméno, složil mi kompliment že jsem moc hezká a políbil mě. Má velkou měkou a příjemnou pusu. *4*
    • Re: Polibek od Diesla

      ahoj nikol no a kde to pracujes?a vies po anglicky alebo sa rozraval s tebou po cesky?netrep sprostosti
    • Re: Polibek od Diesla

      a to ti ma kdo veřit??? *15*
  • Agent 47

    Vincent bude hrať Hitmana!!!! *1*
    • Re: Agent 47

      KDO JE PROSÍM VINCENC??????????????? *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Agent 47

        On se jmenuje Mark Vincent pravím jménem víš.. *15*
        • Re: Re: Re: Agent 47

          Kdybys nebyl pozadu, tak Hitmana NEHRAJE. Di se kouknout na http://www.hrej.cz/novinky/2006/12/ 5/timothy-olyphant-bude-hitmanem-mi sto-diesla/
          a neval. *1* *1* *1* *1*
  • ...

    Podle oficiálních informací se objeví jak v novém "Kripl X" tak v novém Fast and the furious, které půjde do kin pátého června 2009, a nejspíš to bude maso, páč se tam objeví i Paul Walker a Michelle Rodriguez, bude to nářez, sám se moc těším:), je to borec *5*
  • pro ivíííka

    ty mě nenecháš na pokoji??? JÁ SI MŮŽU LÍST KAM CHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Diskuse je od toho aby tam lidi řekli svůj názor a ne od toho aby tam všichni psali jak moc ho milujou chápeš? *10*
  • Vin is my IDOL!!!!

    Lidi mate vo vsetkem pravdu. Udelal som fantasticke video o Vinovi... (staci ked si to date do vyhladavaca - pre vsetky nevzdelane)...
    *4*
    http://www.youtube.com/watch?v=Ih V31ie6AiM

    Vin Diesel 4EVER!!!!!!!
    VIN IS MY IDOL!!!!!!!
    *1* *3*
  • nevim

    me kazdy rika ze sem mu podobny
  • Film

    Ten fil se jmenuje Ochránce...a je vážně super *3* a ten Vin tam je úplně úžasnej *14*
  • prozba

    jestli nekdo vite kde bych ho mohla zastihnou tak muj email mate.jj a na seznam mam email mikulka86@seznam.cz
    *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit