Přejít na výpis diskuzí

Vítězslav Jandák

OSOBNOST 16.10.2010 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Jandák,nevím proč nejvíc křičíte o zvýšení platu.Argumentujete že oproti jiným zemím máte jako poslanci nejméně, a co mi důchodci jaký máme důchod třeba proti německu.Vraťte se k profesi herce a nerozčilujte lidi kteří na rozdíl od Vás musí vyžít s tím co si vy chcete přidat.Pan prezident Zeman řekl krásné slovo:nenažranost.
  • Pane Jandáku, přečetl jsem si váš názor na zvýšení platu poslanců. Argumentujete tím, že kdejaký ředitel je lépe ohodnocen než vy, páni poslanci- schvalovatelé zákonů. Ale jakých zákonů? Styďte se. Jeden z vámi schválených zákonů je zákon o vodovodech a kanalizacích, kde se říká, že :§18 (1) Odvedení odpadních vod z pozemku nebo stavby je splněno okamžikem vtoku odpadních vod z kanalizační přípojky do kanalizace. Má to logiku, že? Ale vodárny, odvolávajíc se další §19 tohoto zákona, uzavřou s majitelem zahrady smlouvu o zalévání zahrady pitnou vodou, za předpokladu, že si majitel osadí samostatný vodoměr. Pakliže odběratel spotřebuje více jak 30m3 za rok, je toto vyjmuto z fakturace stočného , pakliže spotřebuje 29 m3 a méně, musí zaplatit všechno i když do kanalizace také neodteče ani 1 litr . A tento nelogický, diskriminující zákon byl vámi poslanci schválen. Vodárny jsou spokojeny, za nic získávají výnosy a to nemalé. Jako herec jste se mi líbil, jako poslanec jste arogantní, namyšlený jedinec bez logického uvažování. Bohužel, takový nejste sám. A takoví schvalují naše zákony a jejich i tak vysoké platy jsou jim malé. Je mi stydno za Vás.
    Synek.
  • Pane Jandák mi duchodci jsme měli taky zmražené důchody, pan Kalousek nám přidá val pár korun, tak taky chceme 14% přidat na důchodu. Co Vi na to.
  • Pane Jandáku jako herec nic moc, jako poslanec nebudu komentovat protože bych musel být sprostej a vy tam řvete že chcete přidat. Když se vám to nelíbí že máte málo tak běžte makat. Dostanete 18.000 hrubého a to vám ještě přidávám a jsem zvědavej jak se uživíte. Jako poslanci se jenom hádáte a děláte tam ostudu a za to hádaní a předvádění chcete 64.000 Kč, běžte do hajzlu. Jezdil jsem celý život po montáži, pracoval jsem v cizině kde jsem zaučoval lidi,dnes jsem v důchodu a mám 7.200 Kč důchod. Vy nám přidáte 200 Kč že se nestidíte. Tak si to můžem spolu vyměnit, aspoň by jste poznal jak se stím žije.
  • Pane Jandák,že vám není hanba.Když závidíte peníze,jděte pracovat.Jenže je problém -umíte to? Jako herec šmíra,jako politik jen řvete. A stovky lidí,kteří opravdu pracujou VÁS PLATÍ ZE SVÝCH DANÍ.Tak se podle toho chovejte.
  • Dobrý den,
    musím reagovat na vaše slova ohledně zvyšování platu poslancům. Moc by mě zajímalo, za co chcete více peněz a zda se postaráte i o vaše voliče, aby si mohli tak super žít, jako vy. Pohybuji se mezi lidmi, kteří vydělávají kolem 10tisíc měsíčně, z toho musí zaplatit nájem atd. Moje kamarádka pracuje za 11tisíc a 8tisíc ji stojí nájem, má 3 děti a rozvádí se. Kdo ji přidá na živobytí? V Podkrkonoší se peníze vydělat nedají a do Prahy se všichni přestěhovat nemůžeme.
    Je to výsměch slušným lidem, když vy máte málo! Zkuste vyjít z průměrným platem (na který málokdo dosáhne), ať víte, jak žijí obyčejní lidé. Bez této zkušenosti těžko můžete něco pro obyčejné lidi udělat. S téměř 100tisícovým platem se vám to zdražuje. Vás to neomezí, pouze nás.
    Takže se, prosím, zamyslete na sebou, vyražte mezi lidi, mluvte s nimi, a hlavně dělejte svoji práci. Když vidím, jaká pracovní morálka tam u vás panuje, je mi dost smutno. A pak vás slyším, jaký jste chudák. Je mi vás líto.

    s pozdravem Mgr. Markéta Dvořáková
  • tak dnes jste tomu dal,presto vsechno jsem vas toleroval ale dnes s tim vasim pridanim politikum to je nskutecne,jen by mne zajimalo kdy rekne politik verejne bez studu ze take delnici jsou na periferii evropy,ze by mneli dostat pridano(ja vim vy reknete temer vsichni delaj-jsou zamestnani u soukromniku)v cizine si nevedi s mnoha veci rady a tady za almuznu jim to delame,neargumentuje nejakymi koncerny ktere jsou vybaveny(jako u nas skodovka).Opravdu jsem zvedav ktery politik se nebude stydet a prasti dotoho a rekne jaky jsme zebraci na ocasu Evropy-to jste takovy poserove,Kriz.
  • Pane Jandáku,
    nechápu, jak můžete být s těmi Sobotky, Dinsbiery, Zaorálky, Šťěchy a dalšími plechy být v jedná straně, když oni čpí na našeho prezidenta a i mého prezidenta jen špínu a pomluvy. Já bych s nimi zatočil daleko razantněji. Takový Sobotka a Zaorálek nikdy nepracovali a od mládí jen žvaní a žvaní. Nic neumějí a kromě těch žvástů od svého mládí nic společnosti nepřinesli.
  • Naprosto s Vámi souhlasím. Z těch tzv. socanů typu Sobotka, Chovanec Dinsbier je mi na blití. Kvůli své mocichtivosti zradí veškeré levicové v programu. Pryč s nimi. Ani já, ani má rodina je už nikdy volit nebudeme. Bohužel zase 4 roky v p.... František
  • Pane Jandáku,je mi vás líto že jste v ČSSD a máte šéfa Sobotku,který nestojí za nic.Žádná vůdčí osobnost jen ustrašený králík,který se třepe na post premiéra.A ještě si začal s lidovci.Ten skončí velmi špatně a s ním celá ČSSD.Jak vidím jednotlivé ministry za lidovce je to tristní.Min.kultury farář tak to je gol.To tady ještě nebylo.A mohla bych pokračovat dál,ale asi to nemá cenu...S pozdravem vaše bývalá volička *10* *10* *10*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • Je mi velmi líto, že jste VY začal studovat v Brně na Jamu. Myslím, že tací "vlastenci" jako jste VY a Vaši SOCani nemáte právo posílat poctivé
    a pracovité občany do exilu. Měl byste tam jít VY, ALE je otázkou jak a čím byste se tam uživil. Venku nejsou KORYTA pro prasata.
  • Dobrý den pane Jandáku, nepodceňujte řidiče z Olomouce. Teď díky soudkyni Langerové poškozuje ODS u veřejnosti daleko víc, než předtím tykadly na plakátech. Má z toho určitě radost a já taky. Proto mu klidně přispěju na výdaje. Je to velice laciná předvolební kampaň. Milan. *3*
  • narozky

    vše neeeeejj! *3*
  • Vitěslav Jandák

    Milý pane Víťo.
    Připojuji se ke gratulaci k vaším
    62.narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví a dostatek sil. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit