Přejít na výpis diskuzí

Vivien Eileen Bauernschmidt

OSOBNOST 15.7.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44

    vivienuska

    ona je uplne krasnaaaaaaaaaaaaa *14* *14* *14* *14*
    • Re: vivienuska

      Je fajn zpěvačka a je škoda že se o nich ví tak málo.Kterej song se vám líbí nebo ne naopak nelíbí?Me se líbí DONT GIMME THAT,SO WHATS GOING ON nebo taky HELLO,HOLLO a nejvíc GIRLS JUST WANNA HAVE FUN a nelíbí se mi WALK AWAY,DONT HURT YOURSELF a CAN YOU HER ME BOYS.
    • Re: vivienuska

      To je slabé slovo. *14*
    • Re: vivienuska

      To jo sluší jí to. *14*
  • klaruska44

    ou

    hele my jsme se narodily stejne juchu *14* *14* *14* *3*
  • klaruska44

    vivinka

    vivinka je krasna *14*
  • vivi

    vivi je upe skvela a moc se mi libi,kdežto Avril je fakt blbka
    • klaruska44

      Re: vivi

      jj to mas pravdu
    • Re: vivi

      Mně se líbí Vivi i Avril.Nemyslim že Vivi Avril kopíruje.Má jen stejnej styl.Spousta holek který tyhle dvě poslouchaj se oblíkaj jak oni, ale to snad neznamená že je kopírujou.I já se tak oblíkám protože se mi to libí a taky hned nekopíruju
  • vivy

    Nic proti,ale je to diskuze o vivi a ne o avrilce,ano neni slyset to neznamena ze nebude mit volno,treba rok....stop vivi ma budoucnost,uvidime *3*
  • ....xDD

    hhh...nechápu jak můžete srovnávat Vivi a Avril.... já konkrétně Avril upe nesnáším... ale někdo tu psal... že Vivieny songs nejsou vůbec známé a Avril... to prej upe mooooc....:D hhh... nic proti ale Avril se pomalu strácí... už jí pomalu nikde nehrajou....a Aloha From Hell.... dávaj tedkom všude=P *14* Prostě....Aloha From Hell my best group.... *14* *14* *14* *14*
  • skupiny

    ja nepochopim kdo nadava na kapely ja si davam taky do hromady kapelu proč chcem si neco dokazat jak toje,avril lavigne, vivi,a the veronicas.nadavate a vyte proč protože žarlite že si neco dokazaly než nekteři lidi co nadavaji proto nadavate *16* *16* a ja se dudu zastavat uvedenym skupinam i fanoušku *4* *4*
    • rad0vka19

      Re: skupiny

      nam nevadi the veronicas ani aloha from hell..nam vadi ze se Vivi opici stylem oblikami po Avril.. *15*
      • klaruska44

        Re: Re: skupiny

        vis co??vivi ma svuj styl chapes?
      • Re: Re: skupiny

        To neni vubec pravda.Vivi má svůj vlastni stil a je náhodou lepší než ta blbka.
  • j

    mnoo takže když uvidíte blondatou holku s dlouhou ofinou a černým oblečením taky si budete myslet že žere avril?...všichni srovnavaj jen s avril achjooo *8* *16*
  • miley11cyrus

    1

    avril fujjjjjjj pro mě
  • denda

    nic proti ale avril je Avil ona začala s tmhle stylem když všude zpívali náký nafoukaný pipiny a proslavila se mnohem rychleji a má toho víc zasebou rozhodně si ymslím že tu není co srovnávat Avril je prostě třída už to má skoro všechno za sebou a Vivi nwm moc jí nemusím ae nepřipadá mi že by jí zrovna kopírovala možná s ejí líbí jenom tenhle styl což myslím že s elíbí spousta holkám a nemusejí poslouchat AFH nebo Avril ae třeba TH atd....prostě podle mě není co SROVNÁVAT ! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit