Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dryml

OSOBNOST 16.11.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ať jde Dryml se svým kmarádem Rathem do hajzlu a nevrací!
 • Tak jsem vcera o vas videla moc pekny porad! Respektive o vasi nemocnici a o tom, jak se ve Vrchlabi umite postarat o pacienty. Musim rict, ze se mi potvrdilo to, co jsem si o vas uz dlouho myslela vzdy,kdyz se vas oblicej objevil v televizi. Jste nafoukany sebestredny,neomylny a hlavne velky lhar.
 • vsechny ke zdi!!!!, zemanovce a vsechny ty byvaly bolseviky.bez varovani zneskodnit. sametova revoluce byla moc sametova....zmrdu sme se meli zbavit hned tenkrat zastrelit a spalit. rudy svinstvo nechat jen v rusku ti nic jineho neznaji......
 • tak možná by neškodilo, kdyby moderátor diskuzi trochu umravňoval co se neslušných slov týče. Buďme rádi, že tady pan Dryml je, rád se dozvím, kdo a kolik toho ukradl z NAŠICH PENEZ!!!!
 • ty si stejný zmrd, jako Rath, kradete, chválíte se navzáješm, kryjete se, ale platuit za sebe, své skutky, a zmrda kamarády se vám nechce. Doufám, že dojde ke změnám, kdy bude legální vás všechny postřílet. mého ujména je pro zmrdy škoda,
 • Ano, stojíme o takového představitele

  Naprosto souhlasím s názorem p. Hovorky.Senátor MUDr. Dryml je schopný, nebojácný politik, který ví jak v našem kraji kvete korupce,podvody až likvidace lidí, kteří se nemohou domoci svého práva.
  Více takových politiků jako je senátor MUDr. Dryml. *5*
  • boženo, až tě pustí z blázince, nebo přestanete společně krást, tak mě navštiv.
 • Ano, stojíme o takového představitele

  Naprosto souhlasím s názorem p. Hovorky.Senátor MUDr. Dryml je schopný, nebojácný politik, který ví jak v našem kraji kvete korupce,podvody až likvidace lidí, kteří se nemohou domoci svého práva.
  Více takových politiků jako je senátor MUDr. Dryml.
 • napisvsechno

  Doplněk k životopisu :
  Vladimír Dryml dříve než zahájil studium na vojenské medicině v Hradci Králové, tahal kačera za prdelkou v Přelouči. Jako žák ZDŠ nepatřil mezi výrazné osobnosti, v ničem nevynikal, spíše se stranil kolektivu a nebyl kamarádským typem. Při studiu na SVVŠ patřil mezi neoblíbené studenty a to vyplývalo z jeho chování. Choval se despoticky se sklonem k sadistickým choutkám; ani studijní výsledky neměl význačné. Nebyl ani moc šikovný na jakýkoliv sport, spíše samotářský a snad i zádumčivý, děvčata ho ráda neměla. V 70-tých letech bylo celkem jednoduché dostat se na vojenskou medicinu v HK a upsat se nějakým letům na vojně. Ale zde by mohli dále pokračovat někteří jeho spolužáci z VŠ nebo z působení ve vojenském terénu. Určitě byl osobními vlastnostmi odlišný od svého bratra Aleše ( plochodrážník ) *10*
  • Re: napisvsechno

   Až budeš chtít zase něco psát, ověř si fakta. LF vystudoval na civilním směru a ukončil studia v roce 1976 *5*
 • Coooože??

  Vážně stojíme o takovéhle představitele???
  Hanba, hanba, hanba!!!!!
  Je to darebák a nemá svědomí!!! Místo aby se potichu vytratil, ještě bude vymýšlet, že je to na něj komplot..
  Bože chraň nás před politikou ČSSD!!!
  *13* *13* *13*
 • Spolehlivý politik

  Volili jsme levici, ale jen p. Dryml v našem kraji splnil to, co jsme od ČSSD očekávali. To jak s ním nyní jedná vedení strany, je hnusné. Paroubek by se měl probudit, jestli chce v dalších volbách uspět. Jinak bude ČSSD pohřbena. Orgoníková naše představy neplní, když se spojila s pravičáky v kraji. Je to hnus.
  • prasata se mezi sebou perou o kost, to jszte opravdu slepí, hloupí, zaplacení, nebo spolupúachatelé??!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit