Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Páral

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Nesouhlasím s Danem. Je mi teprve 17 a rozumím mu dobře. Líbí se mi jeho styl. Jak rozebírá každou osobnost a dost výstižně píše o životě obyčejných lidí s obyčejnými zážitky, ale tak dokonale, že to vždycky přečtu jedním dechem. *13* *3* *15*
  • Co bude dál?

    Všechno už mám přečteno a nesouhlasím s názorem, že sex je dominantním tématem Paralových knih. Stále čekám na další román, třeba by pan Páral sám mohl někde zveřejnit, zda má ještě něco v rukávu. Pan Wiewegh dosud není jeho plnohodnotnou náhradou.
    Apel na teenagery: Nečtěte Párala, dokud vám není aspoň dvacet. Budete zklamáni a autorovi nebudete rozumět bez jistých životních zkušeností, které nelze nabýt ve škole.
    • Re: Co bude dál?

      Úplně s Tebou souhlasím. V Páralových knihách žádná dominance sexu není. Páral je jeden z mála spisovatelů, od kterého jsem četla všechny romány až do roku 1990-Dekameron,láska v Praze-vynikající román,jako většina ostatních. Mnoho jsem jich četla tolikrát, že jsem je už znala nazpaměť. Jen asi dvěma počátečními jsem se musela částečně prokousat, protože tam popisuje stereotypní život a tak občas píše něco stále dokola. Párala jsem začala číst na gymplu, když jsme se o něm učili. A jsem šťastná, že jsem ho objevila!!!!!
  • páral je spáranej *3* heeeeeeejjjjjjjjjjjj tančí ja *5* k *4* jak teplou *16* š *14* *4* *10* *7* d *14* ebil *3* *3* *3* *3* *8* m *16* ag *8* o *15* *5* *4* *5* *13*
    • Re:

      Vladimír Páral není vůbec spáranej.To možná ty jsi vygumovanej
      • Re: Re:

        Souhlasím s Marikou. Nenadávej, když si to nečetl. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit