Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Vůjtek st.

OSOBNOST 1.1.2012 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Vůjtku - trenére české hokejové reprezentace na MS 2016 v Rusku. Právě jsem si přečetl nějaký "oficiální" článek uveřejněný na
    Internetu, kde se píše v nadpisu jak se naši hokejisté v tichosti, po příletu do Prahy, rozešli. Bez fanfár a zájmu veřejnosti. Tady je vidět pravdivost rčení "světská sláva, polní tráva". Ten článek je bohužel obrazem naší společnosti a nejhorší je skutečnost, že se takovým způsobem chovají skalní fanoušci našeho ledního hokeje. Já s tímto naprosto nesouhlasím. Náš tým hrál pod Vaším vedením perfektně.
    Máme výborné hráče a za jejich výkon jim patří dík a uznání. Skutečnost, že jsme s USA prohráli, na tom nic nemění.

    Vážený pane Vůjtku a hráči naší hokejové reprezentace, patří vám dík za váš výkon. " Sláva vítězům, ale čest poraženým"! Vše nejlepší a hlavně hodně zdraví přeje všem skalní fanda.
  • preji si aby trenoval cr, a aby ten polak vypadl!
  • Pan Vujtek, dokázali ste nemožné. Stmelili ste mužstvo, ktoré pod Vaším vedením získalo striebro. Slováci Vám ďakujú a prajú veľa zdravia a úspechov v živote i hokeji. Ešte raz VĎAKA za krásne chvíle! p.s. z nenávistných a hlúpych príspevkov si hlavu nelámte blbci žijú všade a väčšinou za to nemôžu že sú akí sú. Narodil som sa v Československu a aj zostanem čechoslovakom, preto fandím jak slovákom, tak čechom. Spolu by sme porazili i Ruský tým.
  • Všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia a sily aby ste tých našich chlapcov viedol ešte dlho a dlho ! Vám PÁN TRÉNER ďakujem a ďakujem i chalanom za skvelé zážitky ! Mrzí ma, že média si zobrali za svoje slová o fatálnej chybe pri 4 tom Fínskom góle. Bola to fantastická akcia z ich strany ! No a my sme si to prehrali dávno predtým = nedáme gól nemôžme vyhrať ! Koľkože vyložených šancí + žrďky potrebujeme na strelenie gólu ?
    Každopádne ĎAAAAAAAAAKUJEME všetkým čo mali na sebe dvojkríž ! Mne sa najviac páčil Sekera, Branko, Tomáš Kopecký a Staňa. Viedel som ale, že VŠETCI nechali na ľade všetko čo bolo v nich a som na nich všetkých HRDÝ !
    Teším sa na Soči a ďalšie MS a som presvedčený, že s týmom okolo vás ( Oremus a ostatní ) nám pripravíte ešte veľa veľa radosti. Ešte raz, všetko dobré,
  • Pan Vujtek, žiadne slová nie sú dosť výstižné, ale niečo máme spoločné!!! Pocit z výhry a rovnaký dátum narodenia!
  • Slováci by bez něj neprošli ani základní skupinou. Český tým srazil český trenér, tak nějak to nemůžu překousnout..Nechápu jak tam mohl stát a poslouchat s nadšením slovenskou hymnu...Je mě z něj na bl...
    • Jeho manželka je slovenka a celkově ke slovensku má hodně blízký vztah. Vůbec nevíte, ale pomlouvat a kritizovat to jo, mě je na bl... z vás!!
  • Vážení bratia česi,v mnohých článkoch čítam,že Vladimir Vujtek je český tréner.Nieje to pravda,pán Vujtek je z Klimkovíc pri Ostrave.Je najvyšší čas,aby sa Moravania vschopili a konečne vyhlásili svoj samostatný nezávislí štát.Urobia si svoj hokejový team a vyprášia čechov.Veľká Morava je v histórii skutočnosť.Pán Vujtek prajeme Vám veľa veľa veľa toho zdravia a v živote.
    • Ale Klimkovice jsou ve Slezsku
  • Přesně tak. Je to z vaší strany úplná vlastizrada! Proč jste nešel trénovat nás?
    • Pokud si dobre pamatuju, tak pan Vüjte chtel trenovat Cesky narodni tym...bylo to v roce 2005, kdyz odchazel V. Ruzicka..ale svaz dal prednost A.H. Takze si tyto debilni reci o vlastizrade odpuste!! Panu Vujtkovi to ze srdce preju, doufam, ze to dnes dotahne do "konce"
  • kiss my czech ass horny uhre
  • Vážený pán Vujtek, obdivujem Vás, že ste odolali tlakom. Ale na vašom mieste by som sa vzdal funkcie a zveril reprezentáciu do rúk europoslancom.
    • Akým tlakom odolal ty zaslepenec? Však sa celú dobu před OH riadil pokynmi skorumpovancov zo SZĽH, ty o čom točíš? Sa preber z toho sna, vole

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit