Přejít na výpis diskuzí

Vlaďka Erbová

OSOBNOST 15.3.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Milá daisy, že ti někteří nadávají za ty tvoje komentaře se už ani nedivím. Nechápu proč musíš každýmu komentovat jejich komentáře a nejvíc Tě vytočí, když se někdo zastává paní Erbové, ty na ní asi musíš mít velký vztek a asi jí závidíš. Hlavně nepiš, že nemáš co. Protože ta nemít ty prsa a oblíkla by si i pytel na sebe, tak by jí to i tak slušelo. Nikdo neni zastáncem paní Erbové, jen nechápu proč všichni dáváte vinu jí, když už tak nadávejte Řepkovi, který si našel milenku a odešel od ženy, to bylo snad jeho rozhodnutí. Že si sním paní Erbová začala i přes to, že byl nebo je ženatý je jen její věc a zamilovanost dělá s člověkěm divy :-). Hlavně mi nepiš, že ty se máš dobře a že jí nic nezávídiš, protože mě to vůbec nezajímá a nauč se respektovat komentaře a názory i jiných lidí. Vždycky když někdo píše dobře o paní Erbové, tak narážíš na ty komentaře a snažíš se s tím dotyčným hádat. Paní Řepkové mi je líto, že přišla o manžela a není to pro ní jednoduchý v tomhle jí chápu, ale není mi jí líto a nechapu jí v tom proč dělá rasistický ůtoky, to už je fakt přehnaný, jo a nejsi náhodu dcera paní Řepkové, protože píšeš jak malá holka, která nechápe dospělý život a jak to v tom dospělým životě chodí. Víš co, radši už neodepisuj.
  • Nechápu rasisticky útok na paní Erbovou a některé urážky na její adresu, to je největší ubohost lidí a hlavně upozorňují na svojí hloupost a inteligenci, kterou rozhodně nemají. Každý jsme nějaký a je jedno jaký máme původ, ale záleží jaký jsme a co jsme v životě dokázali. Je jedno jestli je nebo není paní Vlaďka cigánka a jestli má školu nebo ne, ale dokázala v životě toho hodně a to se cení. Každý má nějakou svojí práci a zálibu a každý mu jde něco jiného. Je jedno jestli fotí nahý fotky nebo má plastiku, to je jen její věc. Já nikomu svůj názor neberu, každý má právo na svůj názor, ale měli by se všichni podívat sami na sebe. Nikdo není dokonalý. Paní Řepková dělá jak kdyby byl pan Řepka jediný chlap na světě, že kvůli tomu dělá takový scény. Tak od ní odešel a zamiloval se do jiný, to se může stát každýmu jak ženský tak chlapovi. Nikdo neví co ho čeká a na co narazí. Jsou horší věci v životě, není jediná na světě komu se stalo něco podobného. Paní Erbová si nezaslouží takové urážky a že pan Řepka odešel od manželky a od dvou dětí bylo jeho rozhodnutí. Paní Erbová ho nedrží na vodítku nebo v kleci. Paní Erbové přeji hodně štěstí do života a aby si z těch rasistických útoků nedělala nic, tyhle rasisti jsou bez citný a sprominutím mají v hlavě nasráno. Jen zavídí, že se paní Erbová má dobře a že je to krásná ženská. Tak už nevědí jak by mohli ublížit a ukazují akorát na svojí ubohost. Já to chápu, že je těžké to všechno přehlížet, ale lepší je se jim smát, protože tyhle lidi když vidí, že to toho druhého to trápí, tak jim to dělá dobře, to jsou lidi bez srdce a reší jen druhý a nekoukají na sebe. A někdy mi přijde, že to píšou ženský, který přišli o chlapa stejným způsobem a nemůžou se s tím smířit. Jak už jsem napsala každý mu se to může stát. Lidi by měli rešit sebe a svoje problémy a jak vypadají. To je můj názor.
  • To, že je modelka je známo, ale jaké má vzděláni dáma o tom není zmínka
  • Milá slečno daisy! Každý je nějaký,a na to že nezávidíte těm silikonem přifouknutým modelínám a přiblblým dorotám,to moc nevypadá. Když mě někdo nezajímá,tak o něm nepíšu,nedohaduji se a nesnažím se pořád někoho přesvědčovat že je hrozná. Moje favoritka to není,ale každý máme nějaký vkus a já mu ho neberu. A tak to vypadá,že buď jste závistivá modelka,o které se tak moc nemluví,závistivá holka,nebo snad někdo kdo zná Řepkovi,možná i jeho manželka? No každopádně,na tuto stránku jsem se dostala náhodou,váš první komentář mě pobavil a jaké překvapení že jste pokračovala dál *1* . Každopádně si myslím,i když normálně lidi které neznám nesoudím,že tady si o vás udělal obrázek každý. Sama si říkám proč to píšu,páč jsou lidi kteří jsou zahledění sami do sebe a stejně to nepochopí. Ale hold taký je život. Přeji krásný den,né vám krásný život,s vaší povahou to určitě potřebujete.
  • Vladku vůbec neznáte, nechápu, jak jí můžete soudit.. To je ta INTELIGENCE! *1*
  • Milá černá Vlaďko Erbová nemohu než jinak reagovat na krásné věty a dokonce souvětí která o Vás byla napsána. Takže bílá nebo černá?? Nebo snad snědá?? Nebo do béžova??Možná růžová!Ale jak se tak dívám je to spíše do světlehněda.I když oranžová taky hraje roli , snad mandarinková s přídechem avokáda.Ale zaráží mě bělmo Vašich očí a čerň obočí a vlasů taky není jen tak.Bělmo asi bude bílé stejně jako měsíček na spodním okraji nehtů--no fuuj.Do toho hnědé oči a co chodidla?? Něco mezi bílou růžovou a hnědou jejda to je ale přečin.A to ani nemluvím jaké barvy před námi skrýváte v těle--to už musí být celá duha.No a když už jsme u toho tak duha je jedna z nejkrásnějších úkazů co člověk může na nebi ve dne pozorovat.--VYSERTE se na všechny pablby co se snaží zviditelnit na Váš úkor a žijte si svůj život.Nejsem žádný váš obdivovatel ani pana Řepky ale vadí mi tupost lidiček a závist která je bezmezná.Přeji Vám i manželovi šťastný život a na hloupé kecy ---vemte si je ke krbu a zasmějte se. David
  • Erbová je dle mého tuctová, umělé poprsí je naprosto nechutné. Pokud by se nezviditelňovala po boku inteligentního čutálisty Dřepky, tak po ní nikdo ani nevzdechne. Že ji nikdo nemá rád, za to si může jen sama.
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je krásná, správná ženská... Nechápu o co se p.Řepková snaží. Akorát dělá tu hloupou ze sebe... Vlaďka jeho peníze nepotřebuje vždycky se o sebe starala sama. Jen p.Řepkové asi ubyli finance tak teď kope kolem sebe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit