Přejít na výpis diskuzí

Vlaďka Erbová

OSOBNOST 15.3.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Škoda

    Dobrý postřeh...
    Vlaďka jde přes mrtvoly a chlapy v Mostě a okolí vždy měnila jak ponožky...
    Zdenkovi přeji,aby si našel krásnou normální holku,která nebude honit pouze značkové kabelky (ubohý materialismus),laserové terapie a CHLAPY...
  • Škoda

    Ahoj všem. Možná je to sebevražda tady něco takového napsat, ale musím dát najevo své myšlenky alespoň tady. Dlouho jsem byla Valaďčinou fanynkou, říkala jsem si, že je fakt super, ale už mi to tak nepřijde. Beru, že jí to s manželem neklapalo, že se znovu zamilovala (možná jde jen o postel), ale proč ty změny v životě musí hnát do takových extrémů? Taková modelka jako je ona přece vydělává dost peněz a nemusí si říkat o víc než jí její manžel nabídl (8 000). Je vidět, že v tomhle ohledu myslí jen na sebe a vůbec ji nezajímá jak je její dceři a manželovi. Prostě jsem na ni zcela změnila názor, podle mě je to hrozný sobec!
  • nika1979

    VlaĎka Erbová

    Vlaďka Erbová♠♠♠♠♠☻☻☻♠
  • Erbová

    Hraje si na dámu přitom je to tuctovka je vidět už tady na diskusi jaké má fanoušky ani nevědí jak se jmenuje a neumí psát
  • nika1979

    Vladka Erbová

    vladka Erbová nej nejjjjjjjjjjjj
    krasna sexy.mlada milá. užasná---------- přestante ji zavidět uražet-----------. *13* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • nika1979

    Vladka Erbenová

    vladka Erbenová
    Milá krasna užasna simpatická. .častej ju vidam Topstaru......................mam ju rada,
    jeji faninka-nikulka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • dcdc

    Mnohem lépe by vypadala kdyby nenosila to oblečení pro děvky tak její postava a prsa nezmizí ale bude to pro všechny muže na světě mnohem hezčí a hlavně nebude působit lacině.
  • ddc

    Proč má krátký vlasy?
    podle mě jí to nesluší,vypadá jako kluk s mega prsama a hubenou ženskou postavou.
  • Vlaďka je super

    Vlaďka mi přijde hrozně super, je to milá žena, pěkná, sympatická...Zkrátka hodná ženská. *4* *1*
  • sexy

    no vladku mam rada ale nevim prijde mi voice sympaticka a je moc pekna az na ty kozy nejsem zastance koz co vypadaj jako ze silikonu wim uze nejsou ale nelibi se mi ale potrebuje to k praci ze. ma moc peknou dcerku a na svatbe mela moc fany hezoucky saty takovy bych taky na svatbu chtela. *14* *14* *14* *3* *5*
  • Vláďa

    Vláďka...
    Mostečané,lépeřeč eno -ky asi nejlépe vědí...
    pro muže přitažlivá ženskými atributy,bohužel také nepokrytý sexuální a vyzývavý taktik... bez skurpulí...
    zkrátka, kdo ji neměl?
    kult umělého těla... nechť stoupá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit