Přejít na výpis diskuzí

Vlaďka Erbová

OSOBNOST 15.3.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je krasna
  • Ahojki lidi tak tohle moc krute co se tady pise!!!!Kazdy je nejaky a kazdy Jse nejak zivi..je jedno jestli tak nebo onak!!!Pro mne to je zena,ktera se dokaze postarat o rodinu asve deti!!Jako zena je nadherna,a ten kdo pise hlouposti jen by chtel jeji postaveni,,,ja osobne tedy ano!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Supr účes. ještě to vzadu více vystříhej.
  • Podle mého zbytečný člověk, který neukázal nic, co by bylo prospěšné lidem. Že se akorát ukazuje svlečená? Tím zachránila svět? A že je ukazuje ve společnosti primitiva (podle chování určitě), navíc fotbalisty, kteří tedy rozhodně trojmístným IQ neoplývají? A? Navíc - selebrity se páří mezi sebou pomalu už veřejně, tak proč o nich ještě psát/číst.
  • když si těhotná ty boty co nosíš to nejsou těhotenké boty ale bez podpaku jsi milá balerynky to je pro těhotné to se musíš svalit zujty boty
  • Závistiví čecháčci, starejte se o sebe a svůj život a Vlaďku si neberte do svý nevymáchaný huby! Ono je to hrozně jednoduchý udělat z ní tu zlou a z paní botoxové Renaty tu chudinku, nic není tak černobílé jak to vidíte. Zameťte si před vlastním prahem.
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* včera jsem ju viděla Vip Zpravy moji oblibenkiný čeká miminko.............. ja ji to přeju.......
  • Na co si Erbová hraje, že milenka manžela je gogo atd? Kolik žen v zemi by se nechalo fotit jako ona? To co dělá je něco podobného jako gogo ale ona si myslí že ne. A jak dlouho to vydrží s pošukem Řepkou? Dávám dva roky a pak bude mít dvě děti a každé jiného tatínka. A pak dál a dál.
  • Proboha, to že mi někdo nesední se snad dá napsat kultivovaně a ne řečí opožděného závistivého vidláka se zásobou výhradně vulgárních výrazů! Lidi, to že jste anonymní neznamená, že ze sebe nutně musíte udělat zamindrákovaný blby a z úst vypouštět žumpu! Představte si, že se takhle někdo vyjadřuje o vás!
  • nika1979
    vLADĚNKA ERBOVA...................NEBALI PRCHATE CHLAPI................. SPORTOVCE...ZAVITE JI......... *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit