Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiss.miss
    Od začátku bylo jasné, že to vyhraje...proto jsem sledovala jen finále.:D
  • Taky jsem mu fandila celou dobu a přála si aby tento člověk vyhrál a povedlo se. Vyhrál i přesto, že mu štáb Prima házel klacky pod nohy. Štáb dobře věděl koho do Vyvolených pozvat, aby se stalo to co se stalo. Dobře věděli jeho slabá místa a proto ty stupidní úkoly a taky na každého měli jiný metr. Hodně lidí se klaní k názoru, že vůči Vladkovi to bylo hodně neférové jednání. Je pravdou, že kdyby tam nebyl Vlado, tak bych se na to ani nedívala, protože výběr lidí byl pod úroveň.
  • Normální psychopat a jde vidět co máme lidí,kteří pro něj hlasovali.Nevím co se vám na něm líbilo.Hrál komedii, došli peníze,tak se mu to opět povedlo.Za to chování bych mu dal ránu hned první den.
  • uniorka
    Vladko je sám sebou
  • Vlado ať tady o tobě píše kdo chce co chce my jsme ti fandili od 1 řady VV a tak to i zůstalo. Máme tě moc rádi a přejeme do života hodně štěstí a užij si výhru!!!
  • Osobnost?Mozna tak pro jelita *1*
    Pro nekoho jsou i Cerekvice fotbalovy tym,ze?A nekdo rika Babovreskam film *3* *12*
  • vladko moc tito přeju si muj fanoušek taki semsi zaspala u ti televize i stebou hahah a sem rada že si s pajou kamaradi je to dobra holka fandim vam moc *1* *1* *1* *1*
  • To myslím opravdu vážně pane HM,sledovala jsem dobře VyVolené,takže vím,že ho tak nazývali i někteří VyVolení a já tento názor sdílím,ale to je jen můj názor a ten mi nikdo nevezme,co si myslíte Vy je mi jedno.To,že si nenechá líbit křivdu,lež a faleš neznamená,že je špatný člověk a řešil to prostě po svém,byť až hystericky,ono to někdy v životě jinak nejde.U Vlada obdivuji jednu velkou přednost-umí "mluvit i očima",je na něm okamžitě poznat kdy je šťastný,kdy nešťastný,kdy smutný,kdy veselý,kdy laškovný,kdy až "zlý"kdy bezmocný,když byl"zahnán do kouta".A k tomu,jeho bezelstný úsměv,Ale to je prostě charizmatický Vlado,proto ho lidé posílali stále zpět a vyhrál.Věřte,že bych ho chtěla potkávat a mít ho za upřímného přítele.Ať se mu splní po čem touží,přeji mu vše nej.
  • Vladovi bych přála to nej, díky němu se na vyvolený dalo koukat. To jestli dá nebo nedá peníze rodině je jen jeho věc nevim proč pořá musíme o tom číst. Kdo to chce at jde soutěžit. Z lidí mluví jen závist vybraly jsme si ho na podruhé tak to i vyhrál . I kdyby se natáčela pětka a šel by tam klidně at vyhraje znova. Z principu jak mu házely klacky ostatní vyvolení pod nohy hlavně Honza a Thomas ať se teď zblázní závistí. Vladko je prostě borec a nezkazí žádnou show. Přeju mu to moc.
    • To si děláš srandu ne? šašek a nervák to je..
    • Terezo mám stejný názor - přesně tak Vladko ty peníze vyhrál, protože si je zaslouží a co s nimi udělá to je jen jeho osobní věc. Já mu je přeju ze srdce a byl můj favorit už od VV1 , nebýt jeho nekoukala bych. VLADKO !!!
  • Bez něj by nebyla sranda ve vile.
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší