Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ten datum to nevidíte že jednou je tam 8.5. po druhé 12.5. to bije do očí tak to opravte *3*
  • Jak se lidi mužete koukat na takové kraviny jako jsou Vyvolení.Tyhle reality show nesnáším je to podle me škoda a stráta času se na to vubec dívat
  • Měl by vypadnout a jít už konečně domu!!!! Nemá tam co dělat!!!
  • Zdravim všechny, chtěl bych požádat o maličkost, už dlouho hledám video kde je Vlado a Izer, kdyby ho náhodou někdo našel tak jsem na PXD258@seznam.cz
  • ach jo já sem se tak těšila že už vypadne z vily!!!
  • maria.zigova.37
    lidi vy nejste normalni proč by to měl vyhrat thomas to je hnus člověk děla ze sebe to co neni chudak jeho holka sabina vypada super holka a ne ta namyšlena jeho zdenička to je ta nejhnusnějši holka co jsem v životě vyděla a ni thomas neni nic moc ja bych mu nedala ani pusu protože neni ani moc hezky ani cympaťak nic moc
  • Fííííííjóóóó.
  • Škoda že TV Prima nedala do VV4 i slibovanou Reginu spolu s Vladkem mohla to být víc )))))
  • Hlasujte pro Vlada
    http://style.iprima.cz/celebrity/zvolte-nejkrasnejsiho-chlapa-z-vily-vyvolenych
  • Lidičky co se s vámi děje? jestli je fakt gey tak se svět nezhrouti, on za to nemůže že se tak narodil. Nezáleží na tom jestli je člověk gey nebo lezb- nebo černoch nebo běloch zaleží na tom jaký je. Zamyslete se nad sebou.
  • Vzdej to Vladkocu my tam chceme TOMASE *14*

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=392630057531196&set=a.392629977531204.1073741826.100003526159244&type=1&theater
  • Vladko Věk: 27 Výška: 190 cm Váha: 98 kg Vzdělání: vyučený kuchař
    Kdy jste se poprvé vážně zamiloval? Vladko: Poprvé jsem se platonicky zamiloval asi kolem jednadvacátého roku.Kdy a za jakých okolností jste se poprvé pořádně líbali? Vladko: To já už si takhle přesně nevzpomenu. Asi se svoji bývalou partnerkou v jednadvaceti.Jaké a kdy to bylo poprvé? Vladko: V jednadvaceti a bylo to hezké, o nic jsem nepřišel, že jsem počkal.Jaký zájem o vás projevovali sexuální partneři? Vladko: Nikdy jsem se neseznamoval po barech a po klubech, nedá se tam nic vážnýho sehnat. Já jsem člověk, který vzbuzuje respekt a nedotknutelnost, takže se ke mně moc neodvážili, spíš jsem já byl dobyvatel Jak jste balili/balíte? Vladko: Třeba s Robertem jsme se seznámili přes inzerát, což rozhodně není nic romantickýho. Jste při balení úspěšní? Svedete každého/každou? Vladko: Já nevím. Musí tam být jiskra. Jinak to nemá cenu. Nejsme s Robertem typy, co se poznají a prostě hup a jdou na to.Jaký byl váš největší sexuální úlet? Vladko: Žádný úlet jsem nikdy neměl. Jsem v tomhle dost konzervativní. Na jakém netradičním místě jste se již milovali? Vladko: Ubytovna Fakultní nemocnice v Motole. Velice netradiční a nepřitažlivé místo, protože naproti bylo vidět na pitevnu. Jste spokojeni s délkou přirození? Vladko: To neřeším. Kolik jste měli sexuálních partnerů? Vladko: Měl jsem tři přítelkyně a jednoho přítele, kterého mám stále. Co byste chtěli v sexu vyzkoušet? Sex ve třech a více, sado-maso a podobně? Vladko: Rozhodně to neplánuju. Dělám to, co cítím. A do čeho byste rozhodně nešli? Vladko: No jasně, samozřejmě. Nějaký takový klasický úchylárny... Sado-maso a takový určitě ne.Používáte prezervativ? Vladko: Nemusím ho používat, jsem věrný svému příteli a on mně. S kterou sexy ženou/sexy mužem byste chtěl povečeřet a pak strávit noc? Vladko: Kdo se mi opravdu líbí, je Sean Connery. To je prostě fešák, má kouzlo i charisma.
  • Vladko zdaleka není takový, jak se prezentuje. To je všechno hra, která má udržet zájem, případně výhru. Prima to také ví, proto si ho tam pozvala. Rapla umí hrát dobře. Jeho výhodou je také sexuální orientace - budou mu fandit všichni gayové. Kdyby tam bylo homosexuálů víc, tak by to tak snadný neměl. Třeba by u nich sympaticky vystupující homosexuál získal víc. Každopadně by se přízeň rozdělila. U heterosexuálu je to těžší. Je jich moc, dělí se na ženy a muže, na staré a mladé. Já se na to už dávno nekoukám, ale první Vilu jsem dost žral a nechal se oblbovat sestřihama.
  • tam jsou i jiné chybné údaje,např : Výška: 179 cm,má 190 cm možná i víc..
  • Kdy je Vladko vůbec narozený na vyvolených má 12.5.1978 a zde 8.5.1978
  • http://ulozto.cz/xcqhJXPD/vladko-dobrovodsky-zarlivost-rm
  • Žeru ho!!!!!!!Miluju lidi se smyslem pro humor...Vladko,my bysme si rozuměli *1* *4* *1* *4*
  • http://www.osobnosti.cz/michal-fras.php *1*
  • Vladko odešel Lence do sauny rozdávat rozumy, jak to budou mít těžké, protože se spolu spárovali. Až jich bude méně, tak to bude maso. Nakonec ale skončili u vychvalování. Lenka mu prozradila, že kdyby nebyl gay, tak by se jí moc líbil. Vladkovi se Lenka také líbí: "Když jsem tě viděl vysvlečenou v koupelně, tak máš moc hezký nohy." Michal u něj ale stejně vede na plné čáře: "Má krásný voči. Je to typ Paul Newmann... ale já potřebuju v posteli chlapa a on je ženská, je jemnej kluk..." *15*
  • ne voe,je to zkopírováno,ale jinak ti do toho nic není,čtenáři
    Blesku ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší