Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Burian

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes

    Tak se nám dneska Vlastík narodil
  • Vila

    Zdravím všechny
    Tak jsem se přidala do fanoušků vlastíka...
    Byl to moc fajn člověk
    Není to tak dlouho a byla jsem u jeho hrobu,nafotila jsem si i jeho vilu.ale než jsem jí našla to bylo něco.Jeho vila je hrásná ale přijde mi,že ty lidi k tomu nemaj úctu,jediné co tam je tak odznak.Tad je tma náká ambasáda.a jeho hrob vypadí dost smutně.
  • Pán herec

    Keď som prvý krát videla film s p.Burianom, Prednosta stanice, bola som úplne očarená jeho neopakovateľným humorom a jeho osobnosťou.Zbožňujem všetky jeho filmy a mohla by som ich pozerať stále dookola.Myslím si,že právom sa nazýva Kráľom komikov.Som veľmi rada,že aj u nás na Slovensku často reprízujú jeho filmy.A pokiaľ tomu tak bude,bude s nami aj Vlasta Burian-Kráľ komikov!Pekný deň *3*
  • Pán herec....

    pan někdo.....a bohužel jako vždy u nás byl nucen sklopit hlavu, protože vyčníval. A to se netrpí. Vlasto Buriane - přesto sis zachoval nesmrtelnost a obdiv milionů lidí mnoha generací a já, který jsem mnohokráte viděl tvé filmy se budu pokaždé těšit na jejich reprízy... *4*
  • Král komiků

    Víte,je těžké popsat tak skvělého herce, jakým byl právě pan Burian, jen několika větami.Byl to herec vysokých kvalit,úžasných představ, skvělého charakteru, vskutku vynikající komik, který se svým talentem dokázal úžasnou věc:Rozesmát publikum, zahrát pro lid neopakovatelný zážitek.Vlasta Burian není s námi již 45 let.Vzdejme proto tedy čest tomuto perfektnímu herci, kterému se jeho talentu budeme smát i nadále!!!!!!!
    • paxik

      Re: Král komiků

      s tím nelze jinak, než plně souhlasit ! Můj dojem ze současných herců ve vztahu k umění "staré gardy" je, že se jedná o absolutní nedouky ...
  • Fanázia

    Dovoľte aj mne prispieť slovami chvály tomuto českému hercovi. U nás na Slovensku TV JOJ začala vysielať všetky Burianove filmy. Vysielací čas je síce v noci, ale naša rodina si ich nahráva na video, takže nám ani jeden neunikne. Je to úplna fantázia, čo dokázal tento človek zo seba dostať. Ďakujeme Vám majstre, že aj po rokoch dokážete vytvoriť ľuďom na perách smiech! *1* *4* *1* *1* *14* *14*
    • Re: Fanázia

      *1* *3* *1* *5* *14* *9* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* no tak fakt nevíte kde je pohřben?
      • Re: Re: Fanázia

        jo víme, už to tu bylo napsáno. Je to na Vyšehradském hřbitově - po vstupu se dej doprava úplně dolů, zahni doleva a po levé straně hledej... Je tam myslím i s tou manželkou Ninou.
  • pan HEREC

    Vlasta byl nejlepší herec, který má stále fanoušky i v dnešní době ...na filmy, ve kterých hraje se rád dívám i několikrát....škoda, že se k němu poválečný režim v naší republice tak hnusně zachoval...
  • Dobrý komik

    Vlasta Burian je skutečně osobnost.Nebo alespon byl.Díky svým filmům je takřka nesmrtelný.Jeho zpěv i humor je obdivuhodný.
  • vlasta burian fotografie

    http://www.tady.cz/vlasta.burian/
    • Re: vlasta burian fotografie

      To je super stránka,to je vlastnoručně focené?
  • Kto mi pomôže

    Hľadám scénku V. Buriana ako prišiel na železničnú políciu so zlomenou nohou a žiadal bolestné. Spomína sa tam "Vondoň" a Burian si robil prdel že jeho žena je Vonadoňa". Kde to prosím vyšlo ako to zoženiem. Díííííki.
    • Re: Kto mi pomôže

      Vážený pane, odpovídám na Váš dotaz ohledně filmu. Film se jmenuje Funebrák a je z roku 1932. Vyšel i na DVD .
      S pozdravem Iveta Vaněčková
      • Re: Re: Kto mi pomôže

        Ještě k filmu Funebrák. Svérázný zaměstnanec pohřebního ústavu pan Pleticha se vlastním přičiněním dostane do situací plnou trapasů a nedorozumění ,ze kterých je většinou nutno vybruslit,ale někdy z nich lze něco vytěžit, a tak netrvá dlouho , kdy opravdu přestřelí a místo tučného odškodnění je po zásluze potrestán. Vyšlo i na DVD.www.filmexport.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit