Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Balín

OSOBNOST 15.1.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lisabonská smlouva

    Vážený pane senátore již delší dobu sleduji vaše politické názory a musím přiznat, že jsem velmi často nemile překvapen vašemi názory. V současné době mne nemile překvapuje váš názor na Lisabonskou smlouvu a to zejména tím, že se liší od poslanců KSČM. Pokud vám politika strany není po chuti, bylo by lépe, kdybyste se funkce senátora vzdal a kandidoval za jinou stranu, která je vašim názorům bližši. Dík.
  • hlasování v senátu

    Pane senátore, svým hlasováním v senátu při schvalování Lisabonské smklouvy, jste prokázal, že nesdílíte názory drtivé většiny členů KSČM. Je-li vám politika strany proti mysli, bylo by velmi vhodné, abyste složil mandát a ze senátu odešel. Vaše jednání škodí straně a odpuzuje levicové voliče. To nevidíte? Jestli sdílíte pravicové názory, přejděte k jiné straně a nepoškozujte KSČM.
  • Spolehlivý politik

    Vážený pane senátore, přítel Paroubek je jistě vaším hlasováním k LS nadšen a jistě by uvítal, kdybyste si opatřil oranžovou legitimaci. Ta by vám, podle vaších názorů, také nbejlépa slušela a nedělal byste ostudu staně, která vás do senátu vyslala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit