Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Lavička

OSOBNOST 4.3.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám Vojtěcha lavičku mám za skvělého a upřímného člověka.Je to velmi vzdělaný pracovitý člověk a ví co chce co si myslí, to řekne na rovinu a hlavně od srdce. velmi Vám pane Vojtěchu Lavičko, fandíme že jste takový jaký jste. Takový člověk jako jste Vy by měl jít do politiky určitě byste tam udělal pořádek protože jste spravedlivý. Držte se . A přejeme Vám hodně úspěchů ve Vaší práci taktéž i Vaší rodince.
  • Ahoj Vojto v jakem vztahu si byl se strejdou Rinaldem Olahem? On knam chodil za nasim tatou Kalmanem Berkym hrali spolu v kapele s chlapama okolo Zvolenske slatiny.Hrajes stejne krasne jako on a jsi mu dooooooooooooooost podobny.
  • Nový náhled

    Báječný koncert v Děčíně( ten počáteční chaos v ozvučení nepočítám) a velmi zajímavé setkání Vojto."Jednou" mám pořád v mysli. P.
  • Peníze nejsou dílem náhody

    *3* Nabízím přivýdělek bez narušení Vašeho dosavadního zaměstnání nebo studia. Vše si řídíte od svého počítače. Jednoduché, časově nenáročné, nejde o podomní prodej. Nezáleží na věku ani počítačových dovednostech, tady má šanci každý. Příležitost mají všichni, co hledáte řešení. Peníze nejsou dílem náhody, ale odhodlání je získat. www.nakupujavydelavej.eu
  • pokora

    ahoj vojto.jsem také cikán a rád byh ti řek že jsi tě moc vážím.jsem sice odkojenej bygbytem,beatbyt,ale mám rád vaši muziku.moc jsi vážim toho co děláš.a že umiš prodat slávu ve prospěch potřebných.já se bojim že byh to neuměl.pohybuji jse mezi čechy a jsem tak trochu dyplomat.myslým že unás něco znamenám.ale přesto jsi hlídám sdvou image.jsem ze slaného.aahoj. martin.safran@seznam.cz
  • prima chlap

    ja vojtu znam je to prima chlap hraje dobře na housle
    • Re: prima chlap

      Hledám někoho kdo má rád Romy, potřebovala bych se poradit *3* *3*
  • Lavička

    Docela dobrej *1*
  • maruskad1995

    :)

    Vojtánek(Bejlačko)...krásně hraje:) ....viděla jsem i ten dokument o Vojtovi, byl fakt skvělej, je jednička, Vojto moc ti fandim:-)....podle všeho jsi prima chlap a já tomu věřim *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit