Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Devcatka jste uplne mimo misu,neznate ho a pritom jak rikate milujete.Hloupost,ktera bije do oci,je to jen machyrek bez velkeho talentu,jesteze se hudba da upravovat a mame zvukare!!!!!!Chce to studenou sprchu a probudit se!!!!!!
    • hurvinkovamorticie9

      ty asi potřebuješ studenou sprchu pane vojtišku´´´´😎😱😍 my holky nepotřebujem studenou sprchu...... probudit jse múžem mobilem

    • Nechci do nikoho rýpat, ovšem s Vámi musím nesouhlasit. Nejsem fanoušek, neposlouchám jeho hudbu a nikdy jsem ho nevyhledávala, dokud jsem společně s ním nezpívala na Vánočních hvězdách Vladimíra Hrona. Doopravdy nebyl falešný, zpíval čistě a lidé mu tleskali, a dovoluji si říci, že pokud by zpívat neuměl, organizátoři by ho na turné nepozvali. Navíc byl velmi milý, pozorný a vtipný. Nikdo s ním problém neměl, nechoval se namyšleně k nikomu v sále. Pokud se nemýlím, vy ho osobně taky neznáte, pokud ano a udělal/a jste si na něj vlastní názor, je to Vaše věc. Proto tedy nechápu, proč navštěvujete stránku, na které se píše o něm. Nebylo by na škodu si ho nevšímat a nerýpat do jeho fanoušků, kteří ho podporují.
  • Mám tě strašně ráda...A podle mě jsi druhý nejhezčí kluk z New Element (První je Lukáš) *14*
  • Ahoj posle mi nekdo prosim Vojtikovo telefoni číslo ďekuju
  • 6789
    *14* Vojtí Máš pěkné oči a úžasný hlas *14*
  • ahoj jak se maš ja se jme nu ju romana a ti *14* *14*
  • Vojtíku, drž se svého hesla "proč milovat ženu, pokud je tolik krásných mužů". Čauki, rozjedeme to zase v pelíšku, zdraví Robik.
  • Hodně štěstí a lásky k narozeninám přeje tvoje fanynka ze semil
  • Všechno nejlepší k narozeninám! *14* :3
  • Všechno nejlepší k narozeninám
  • Ahoj Vojto přeju ti všechno nejlepší k narozeninám.A přijeťte někdy se Sebastianem a s New element do Olomouce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit