Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Waldemar Matuška

    Nevíte někdo, kde přesně v St.Petersburgu Waldemar Matuška žil ?
    Děkuji
    • Re: Waldemar Matuška

      Odpoved najdete o 4 stranky vzadu. *3*
      • Re: Re: Waldemar Matuška

        Děkuji mnohokrát.
    • Re: Waldemar Matuška

      ...nikdo nic ?
  • anette9

    gasa

    hej nevíte kolik měl let než umřel? *15* *3*
    • slavik

      Re: gasa

      77
  • Plakát s autogramem

    Dobrý den všem, píšu si o radu. Po mamince jsem zdědila pěkný plakát Waldy s jeho autogramem, a jelikož nejsem skalním fanouškem *8* , ráda bych ho prodala. A tak mě napadlo, že vy jako zanlci by jste mi mohli poradit kde.
    Děkuji za radu, spagetka *4*
    • Re: Plakát s autogramem

      Bych ho koupila, za kolik? *4*
  • POMOZTE - Když jsou na mužskýho léta

    Dobrý den, prosím, potřebovala bych maou pomoc. Walda nazpíval písničku Když jdou na mužskýho léta, marně si už delší dobu lámeme hlavu, ve kterém filmu nebo seriálu jsme tuto písničku slyšeli.
    Obracím se proto na ZNALCE, aby mi pomohli, děkuji a krásný den
    • Je to serial doktor z vejminku
    • Re: POMOZTE - Když jsou na mužskýho léta

      tak už nic, ruším, děkuji za případnou ochotu... NAŠLA JSEM !!! Nechápu, jak jsem to mohla přehlídnout, na wikipedii jsem se dívala několikrát - je to film Doktor z Vejminku.
      Krásný den
  • Waldemar Matuška

    TV Nova seriál Chalupáři
    Titulní píseň Když máš v chalupě orchestrion.Ráda pořád opakovaně koukám
    i kvůli té písničce s Waldemarem.
    Prostě ožil.Je pořád mezi námi
    v našich srdcích.Písničky nikdy nestárnou.To je dobře.Ahoj Waldíku!
  • zuzanka666

    prodám cd

    Máte zájem o Cd Waldemara Matušky Waldemar a Olga??jestli jo tak mi napište vzkaz a domluvíme se
    • Re: prodám cd

      Zdravim, mela bych zajem napiste mi prosim nazvy CD. Dekuji.
  • Waldemar Matuška

    Teď jsem vzpoměla na to nádherné duo
    Waldemar Matuška a Eva Pilarová.
    Divotvorný hrnec.
    Prostě nádherný muzikál včetně českých textů.Prostě mi tekly slzy,ale byla
    jsem dojatá,že se to povedlo.
    Oba umí.Na výbornou.
  • Prosba

    AHoj všichni mám velokou prosbu..Nevíte náhodou název písničky, myslím, že je od Waldemara...je to píseň ve které se zpívá o Praze a kousek rextu zní "je jako dívka kterou každý chce mít rád"
    Děkuji moc za pomoc.
    • Re: Prosba

      Skladba Matka měst se dá stáhnout za poplatek na www.i-legalne.cz
      • Re: Re: Prosba

        *3* díky, jdu ji koupit *4*
    • Re: Prosba

      Nesehnatelné.
      Krásná, za večerů když soumrak padá a od Vltavských břehů vánek začne vát, krásná o polednách, kdy bývá mladá, je jako dívka, kterou každý chce mít rád.
      Matka měst - Waldemar Matuška + KTO + Petr Haničinec (recitace) *4*
      • Re: Re: Prosba

        JJ, děkuji za název, tak jsem hodinu trávil tím, že jsem projížděl net, včetně toho, že jsem použil CZDC++, ale naprosto neúspěšně..TO je vážně takhle písnička nesehnatelná????? To není možné...
        • Re: Re: Re: Prosba

          Sehnat se dá, zadej do Googlu "Ze starých desek (1960 - 1985)" ;o)
  • Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

    Více zde:
    http://limbursky.blog.idnes.c z/c/89270/Soudruhum-papalasum-navzd ory-Waldemar-Matuska-zije-dal.html
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      Papaláši jsou i dnes, i horší.
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      Papaláši jsou i dnes a ještě horší!!!
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      A bude žit navěky v našich srdcich *9* *4*
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      Tak to ti fandim mam kamaradku ktera fandi komunistum a hlavne Topolankovi ten je z Ostravy ja jsem z hane a mam tu zem mam moc rada amam rada aji Waldu je ho skoda *9* *9* *9*
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      http://limbursky.blog.idnes.cz/c/89 270/Soudruhum-papalasum-navzdory-Wa ldemar-Matuska-zije-dal.html
      • Re: Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

        Aha, tak místní server sabotuje html odkazy osobitým způsobem...Vymažte si tam tu mezeru ve Waldemarovi a link bude fungovat ;-)
        • Re: Re: Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

          Ach jo, co je tohle za server...Vyklikněte si to zkrátka na "limbursky - tecka - blog - tecka - idnes - tecka - cz" *4*
  • tijka

    Mé sbohem!!!
    30.květen by měl být můj radostný den,protože jsem se narodila.Ale od tohoto roku to bude i můj VELKÝ VZPOMÍNKOVÝ DEN,tak jako 29.květen,kdy se mi narodila moje nejstarší dcera a v den jejich třetích narozenin zemřel náš filmový VELIKÁN Vladimír Menšík.Toto jsou v naší rodině sice radostné dny,ale v mé mysli dny vzpomínek,lásky a velké úcty.Jak k panu Menšíkovi,tak i panu Matuškovi.
    Pocházím z Rosic u Brna a můj táta byl veliký fanoušek právě Waldemara.A tuto svou lásku přenesl i na mě.Co si pamatuju se u nás hrály a nahrávaly na kotoučový magnetofon všechny Waldovy písničky a pořady z TV.Měla jsem Waldemarovy písničky moc ráda a dodneška si je velice ráda poslechnu a zazpívám.KTO se mnou jezdily na všechny moje tábory a 1000mil znělo po loukách Jižní Moravy denně.
    A myslým si,že nikdy Waldovy písničky znít u táboráků nepřestanou.
    Je mi moc smutno.
    Hodně síly paní Olinko a Waldo k překonání toho jediného,co nemůžeme nikdo nikdy změnit.Přeji za celou mou rodinu upřímnou soustrast.Jitka
    • Re: tijka

      ja vam fandim taky je me smutno mel moc pekny pisnicky me moc budou schazet mela jsem ho moc rada *3* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit