Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walda-Démon

    Walda byl za mlada prostě Démon a vždycky je a bude náš.Vykašli se občane z Karviné na politiku.Život i pravda jsou jinde...venku...cožpak to nevíš?Hahaha *3*
  • Walda jednička

    Walda je náš druhý slavík po Kajovi.Waldu miluju odmalička tedy skoro 50let.Je to supr pán se kterým jsem měl tu čest se parkrát setkat.Sˇkoda jen že ty naši komunisti ho vyštvaly z republiky.Přeji mu jen hodně a hodně zdravíčka
  • Obdiv

    Od svých čtyř let,kdy jsem nevěděla jak se tetto zpěvák jmenuje, jsem byla unesena jeho charismatickou osobností a hlasem.Dokonce můj osudový muž se mu velmi podobal.Celá léta mu fandím, pouze na Olinku jsem trošku žárlila
  • Je to zbytečné!

    Je to zcela zbytečné! Berete si tam příspěvky jan ty, které se Vám hodí, které jakkoliv opěvují pana Matušku. Před chvíli jsem napsal svůj názor, jimž jsem v ů b e c neměl záměr pana Matušku urážet, zostouzet ... Chvíli se mezi pří-
    spěvky objevil a je pryč! To Vám není hanba, má-li někdo jiný názor, jej odsou-
    vat pryč?!
    • Re: Je to zbytečné!

      M o c s e o m l o u v á m! Je to "OK"! Zřejmě zařazování nějakou dobu trvá. Promiňte mi. Díky!!!
  • Že by taky "vykuk"?

    Ne, nechci pana Waldemara Matušku jakko-liv napadat, urážet, či cokoliv jiného. Jeho písničky jsou nadále v jeho podání
    velmi hezké, melodické, obsahově pěkné. Je tu však jedno ALE ... Vím, za léta co u nás v Československu žil, zřejmě i on musel platit tehdy jedinou zdravotní pojišťovnu. Zřejmě nějak "ubližován", či
    jen tak, za novými dobrodružstvími, ode-
    šel "za velkou louži". Už si i on píše svůj sedmý křížek, a bohužel, je to vel-ká škoda, i on omarodil. Opravdu je mi každého, kdo má jakékoliv zdravotní problémy, moc líto. A je tu druhé ALE. Léta žije v USA, ale vyléčit se, neboť tam by jej to přišlo na "velký dolar", přijel k nám, za podstatně menší "many".
    Žel, zákony této novodobé ČR jsou takové,
    že i jemu to je umožněno. Pane Matuško! Přeji Vám ještě dlouhé žití, úpřimně,ale co na to pan Julínek a modroptáčnická vláda ...
    • Re: Že by taky

      Určitě má na to "ošetření"právo, léta u nás a pro naši republiku vydělával. Mohl by i víc, jen kdyby mohl.Vážím si ho, má svou čest.Je velmi charismatický i v těchto letech a jinak velice lidský, což dnešním "celebritám" je velmi cizí.
      Život také neměl lehký ale ustál ho. Akorát mu nerozumím s "tím kamarádstvím s p.M.Michalem. *13*
  • mluvila jsem s Vámi..

    Před hodinou jsem Vám po Vašem koncertě v Dejvicích potřásala rukou a chtěla připomenout čas, kdy jsme bydleli ve stejném domě na Václavském náměstí(kdysi dávno já jako dítě, vy jako zralý čtyřicátník)..a tak jsem mluvila o tom, že jsme spolu jezdili ve výtahu(!)..že jste mi dal písničku s akordy "Už ti není patnáct let",a přitom jsem si k Vám pro akordy s písničkou přišla...nervózně jsem plácala nepodstatné a nestačila říct to, proč jsem si přála Vás oslovit...že Vaše písničky (i pana Ivo Fišera) mne provázejí celým životem, že ve mně vždycky Něco někde v hloubce probudí, že je nikdo nedokáže zazpívat tak jako Vy.. že Vás mám tak v srdci vedle svých nejmilejších, že jsem často myslela na to, jak Vám asi je v té daleké cizině, když tak umíte! zazpívat o rodné hroudě...že jsem Vám už dávno chtěla napsat, ale nevěděla jsem kam.. tak zkouším tuto cestu, třeba dojde až k Vám a potěší Vás alespoň zlomkem z toho jak moc těší Vaše písničky mne.. Děkuji..
  • bez náhrady

    Ať se nezlobí všichni ostatní naši zpěváci, ale nikdo z nich neumí tak něžně zpívat( Bílé..)a naopak zase burácet (Barbarela,..), zazpívat od cimbálovky po operu, s citem ,humorem a ne na EFEKT jako Walda. Lucka Bílá jeho ženská obdoba
  • Waldička

    Když jsem se měla narodit, měli moji rodiče připraveno jméno Waldemar, proč asi? Narodila jsem se já, Kateřina. Nevím proč. Waldemar pro mě byl a je Pan zpěvák. Nejvíc miluju staré písničky a filmy. Přeju mu hodně zdraví a pohody.
  • ukázat se

    Chci abys mě napsal a já se podívám na webkameru Florida
    west Florida
    děkuji
    Šikula Josef
    608766345
  • Rád bych

    Rád bych měl na CD Waldovy písničky:
    - Harfa
    - Cerná Mária
    - Barbarella
    - Vrat se mi
    - I mlčení je zbran

    oficiálně však na CD nevyšly - může je někdo poskytnout?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit