Přejít na výpis diskuzí

Warren Buffett

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Buffet asi nikdy nebude bufetit...

  Souhlasím s tím, že to není typický a standartní investor či makléř a spekulant obzvlášť když na krizi v USA spíš získal než prodělal což samo o sobě něco o něm vypovídá. Kdyby bylo více takových jako on (hlavně v Americe) tak nejsme tam kde jsme teď! Takže přeju současné finanční a investiční sféře více takových Buffetů a nikoli bufetů! Jindra *3*
 • muj vzor

  Tenhle chlapík je největší frajer na světě, nejenom, že peníze vydělal jako jeden z mála poctivou cestou, ale ani se nad nikým nevyvyšuje a chová se jako obyčejný člověk, ač s jeho penězi by mohl být skoro pánem světa.
 • ale jinak je fakt dobrej

  roznášení novin mu šlo tak dobře, že začal roznášet i časopisy *1* to je dobrý...
  • Re: ale jinak je fakt dobrej

   má v České republice velice oblíbené příjmení
 • Buffet vs svetovlada

  Otazka je je Warren Buffet guru a genialni investor, nebo jen člen skupiny vyvolenych, který predem vi do ceho a kdy investovat …. Tot otazka..

  Svůj majetek získal Buffet díky řadě mimořádně úspěšných investic. Jeden z nejlepších obchodů, který udělal, byla investice do skandálem sužované společnosti American Express. Podle Wall Streetu byla firma u konce, Warren však pozoroval, že v restauracích a obchodech zákazníci stále platí jejich kartami. Koupil pět procent akcií, které se během několika let zhodnotily o 440 procent.
  HO*NO NAS*AT! je to clen skupiny BILDENBERG http://video.google.com/videosearch?q=end+game+titulky&emb=0#q=end+game+titulky&emb=0  *16* *16* *16* *16*
 • respekt

  Před tímto pánem klobouk dolů, umí v tom opravdu chodit. Jen by mně zajímalo jestli by dosáhl takového úspěchu kdyby jeho otec pracoval jako řidič autobusu a matka byla v domácnosti nebo dělala někde v prádelně. Určitě víte kam mířím. Jestliže jsou oba rodiče finančníci, tak ty začátky jsou většinou snadnější, to mi nikdo nevymluví. Nicméně upřímný respekt před tímto pánem.
 • poskytnutí investice pro podnikání

  Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota.
  • pokud je to tak výhodný projekt, proč ho dáváš na internet ty hňupe :D
 • Hm to je perfektné!, obdivujem ľudí ktorý sa vypracovali....rád si čítam životopis úspešných ľudí...A verím že úspešní budem raz aj Ja...
 • pomoc alebo pozicka

  Prosba o pomoc.

  Prosím Vás o štedrú pomoc ,pretože sa bojím že moja rodina sa stratí zo sveta.
  Sme veľmi zadlžený ,všetko kryjem úverom za úverom a už nie som schopný takto ani žiť ,všetko sa začalo manželkinou invaliditou ,náklady na lieky a vyšetrenia boli veľmi veľké , štúdiom deti aby im nič nechýbalo a šlo to takto ďalej a ďalej .Preto Vás prosím o finančnú pomoc ak možete pomôžte moje číslo účtu je 0109 165 925/ 0900.
  Moje dlhy činia 130 000 eur .

  Som ochotný predať svoje orgány , predať celý svoj život ,
  Som ochotný urobiť čokoľvek na svete .

  Ďakujem
  • najdi si praci ty nulo a prestan takhle uboze zebrat :D
  • Naser si...........
  • děláš si srandu!!! :D
  • Doufam pane Stefan ze je vse poradku uz v dnesni dobe a nejakym zpusobem jste vec vyresil aspon castecne.
 • Byznys

  Prodám >USA< protože je momentálně nepotřebuji, ovšem nevím za kolik je mám prodat? Prý se v cenách velmi dobře vyznáte a zajisté mi poradíte za kolik a komu je mám prodat.Dosud nikdo na toto teritorium neuplatnil vlastnické právo a tak jsem se rozhodl je uplatnit a toto teritorium si přivlastnit. Jsem normální, vždyť jenom blázen hromadí pro dědice! Vít Kouba Praha 10
 • Tak tomuhle člověku musím opravdu složit poklonu. Jeho podnikavost a ambicióznost je perfektní. Já sám si jej beru za příklad a vzor investora vhodný k následobání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit