Přejít na výpis diskuzí

Wesley Snipes

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ......

    hale newíte někdo jak je vubec wesley vysoký?mne příde 178 cm celkem málo na herce...bývají většinou vyšší...ale jinak borec jako blázen...s bezva postavou..muj vzor:):)
  • Wesley

    Vyborny herec, ziskal si ma tou trilogiou Blade. A samozrejme, viacej dobrych filmov ma.
    Z ostatnych vybornych ciernych hercov treba spomenut Denzela Washingtona, Michaela Clarke Duncana, Ving Rhames, Laurence Fishburne, Ice Cube, Cuba Gooding jr. A ake bojove umenia vlastne ovlada ?
    • Ovládá capoeira,karate,box a hapkido...
  • Chci ho za muže pro svou krásnou dceru! Wesley neváhej tuto možnost maš jen jednu *15* *15*
  • miláček

    Wesley je prostě super!.Vždycky když se mě někdo zeptá na oblíbeného herce tak se tak zatvářim že je to snad jasný že Snipes,pro toho bych snad i umřela. *14*
  • ale fuj

    bohužel Wesley neumí vůbec nic z bojového umění. Všechny scény za něj hráli kaskadéři. Smůla, co :(
  • cobra11

    Miami

    Wesley je můj neoblíbenější herec s černou pletí *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bl@d3

    Pic DPc SKoda Ze WesLye NEprijede DO Cr ! JE NEjvic :D skoda ZE nema SKype bo ICq :D hh
  • Blade

    Wesley Snipes ? Vyborny herec, dokaze skvele zahrat hocico.... proste KULT. A jedna taka mala prosba. Ake bojove umenia ovlada ? Lebo chvilku som praktizoval aikido, tak ma to zaujima.Poprosim, date mi niekto vediet. Diky
  • Nevíte někdo kdy ho pustí z lochu

    PRej sedí za to že neplatil daně z výdělku a nevím kdy ho pustí divný že to tu vůbec nepíšou
  • Jo Wesley

    Jo Wesley je hoooodne hustej týpek a navic super namakanej :) to je muj sen :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit