Přejít na výpis diskuzí

Whoopi Goldberg

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angi.d

    Super

    Já jí prostě žeru *14*
  • Happy Birthday

    Zrovna včera jsem shlédl jeden z jejích filmů-komedii Eddie,kde hraje trenérku basketballového týmu.Chci jí popřát k narozeninám.Dnes je jí 53 let.Happy Birthday!
  • Whoopi

    Podle mého názoru je to jedna z nejlepších hereček. Sestar v akci byla role přesně pro ní, ona je prostě živel-myslm to v dobrém. V Duchovi byla taky moc dobrá a překvapila mě velmi mile ve filmu, na jehož název si nemůžu vzpomenout. Šlo o to, že pomáhala jedné rodině najít ztracené dítě. Byla to spíše vážná role, ale o to víc mě přesvědčila o svých hereckých kvalitách. *4*
  • Skvělá herečka

    velmi talentovaná nejvíce jí sedí komediální role sestra v akci je má nejoblíbenější *4*
  • chybí vám tady alespoň jeden film nedávno v televizi běžel film na čt1 Alenka v říši divů (2001) a Whoopi Goldberg v ní hrála Kočku Šklíbu
    • Re:

      alenka ve filmografii je!!!
      • Re: Re:

        Ahoj lidičky,jestli máte tuhle herečku opravdu rádi,budete asi znát i její filmy.Nikde nemůžu najít jek se jmenoval film kde si zahrála lesbičku umírající na nějakou nemoc.Je to už hodně let a já to nemůžu nikde najít.Tak jestli bude někdo z vás tak hodnej tak mi písněte na mailík!!!!papapa
        *9*
        • Re: Re: Re:

          ahojky moc rada bych te poznala moc rada divam na vase sestra akci 1-2 a duch a dalsi vase dily co jste hrala prosim odepis te *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit