Přejít na výpis diskuzí

Wilbur Smith

OSOBNOST 29.1.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sága rodu courtneyů

    Je to takhle:

    Dravec
    Monzun
    Modrý horizont
    Na život a na smrt
    Hromobití
    Ptačí vodopády
    Pobřeží v plamenech
    Síla meče
    Běsnění
    Čas zemřít
    Zlatá liška
    Triumf slunce
    Kopí osudu
    • Proc se Cas zemrit (odehrava se v roce 1986) udava pred Zlatou liskou (1969), ktera i primo navazuje na Besneni? Dalsi jmenovane se zase vraci stoleti zpet...
  • Kopí osudu

    Zdravím všechny příznivce W.Smitha!Konečně se mi do rukou dostala NOVÁ kniha Kopí osudu a opět mohu JEN doporučit!!
  • Poznámka

    Ahoj,jen malá poznámka k životopisu:Severní Rhodesie není Zimbabwe ale Zambie... *3*
  • GÉNIUS

    Zatím se mi do rukou dostalo 32knih od Wilbura Smitha a jsem si jistá,že nemá konkurenci!Jen doufám,že přibudou ještě další!!
  • Sága Courtney

    Po přečtení egyptské série,mne Smithova tvorba uchvátila naplno.Nyní čtu ságu rodu Courtneyů a je to opět vynikající a poučné čtení.Jenže se mi do rukou dostávají jednotlivé díly napřeskáčku a tak co v jedné knize končí v druhé nenavazuje.Neví někdo jak jdou chronologicky jednotlivé knihy(díly) za sebou?
    • Re: Sága Courtney

      Taky mě Wilbur Smith uchvátil a chystám se přečíst ságu rodu Courtneyů. Našla jsem, že by pořadí mělo být následující:
      1. Na život a na smrt / Když loví lev
      2. Hromobití
      3. Ptačí vodopády
      4. Pobřeží v plamenech
      5. Síla meče
      6. Běsnění
      7. Čas zemřít
      8. Golden Fox (vydání českého překladu 2008?)
      9. Dravec
      10. Monzun
      11. Modrý horizont
      12. Triumf slunce
      • Re: Re: Sága Courtney

        Renato mám už celou sagu Courtney doma pohromadě taky jsem měl problém s jejich pořadím,ale v každé knize je rok kdy jí napsal Wilbur Smith a roky nesouhlasí s pořadím které jste napsala do diskuze.Zatím se mějte moc krásně a přeju hezký den.
      • Re: Re: Sága Courtney

        to je blbost tak to není, už to čtu po druhý.
        • Re: Re: Re: Sága Courtney

          Podle mého názoru jdou také jinak po sobě.Sága Courtneyů podle mě:Dravec,Monzum,Na život a na smrt,Hromobití,Ptačí vodopády,Pobřeží v plamenech,Síla meče,Běsnění,Čas zemřít,Modrý horizint a Triumf slunce.Co se ale týká Triumfu slunce,tak je sice napsaný jako poslední,ale vlastně se vracíme někam do poloviny Ságy Courtneyů.Podle mě je poslední Zlatá liška.
  • Zlatá Liška

    Pro všechny příznivce W. Smitha, konečně jsme se dočkali a v září vyjde u alpressu konečně Zlatá liška v češtině. Tak už se nemůžu dočkat. *3*
  • NEJ spisovatel

    Tohle je ten úplně NEEEEEEEEEEEEEEEEEJ spisovatel na světě !!!!! *14* *14* *14*
    • Re: NEJ spisovatel

      Loni jsem si s W.Smithem potřásl rukou. Byl trochu jiný než jsem čekal můj kolega spisovatel.Klidný a mírnější.Anglickou výslovnost má dobrou,protože jsem mu dobře rozuměl.Příští rok mu vyjde nový román.Děj se bude odehrávat od roku 1913.Samozřejmně v Africe. Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit