Přejít na výpis diskuzí

Will Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lemonn

    já mám rád Willa Smith jako Herce je opravdu dobrej a právě se du dívat na I AM Legen
  • Respekt

    Will Smith je nejlepší raper, herec a hlavne clovicek co muze byt. Jen on si zaslouzi " RESPET" *5*
    • Re: Respekt

      on si zaslouzi RESPET? tj asi nove slovo pro uznani :X
  • Will

    je to pěknej herec..ale zpěvák...tu byhc trochu pochybovala...herectví mu jde o mnoho líp než pěvecká kariéra.... ale stejně je to upa pěknej svalnatej černoch... *14*
  • BEST herec!!

    Will je MAZEC herec a má super gilmy...nikdo nehraje jako on!!!!!! *5*
  • Je supeeeer!

    Je to ten nejhezčí herec! *15*
  • WILL SMITH

    AHOJ LIDI JA SEM FAFT VELKEJ FANDA WILLA A CHTEL BYCH SE ZEPTAT KDE TED BYDLI DIK ZA ODPOVED
  • cauky lidicky.myslim si ze vill smith je uplne bozi herec *1* a super raper *3* a jestli nekdo mate jeho cd tak mi o tom napiste na mejl--- knus.(zavinac).seznam.cz budu cekat jinak diky *4* cus super lidicky kacka 15
  • jméno herce

    prosim vás,nevíte někdo jak se jmenuje tento herec.....?????http://img361.imageshack.us/img361/ 1690/beznzvu7ex.png
    • Re: jméno herce

      Taky to teda nevim:D will to ale neni takze odpal *13*
  • Je best

    Je úlně nejlepší!Ten jeho úsměv a ksichty jsou nenahraditelné a v jeho filmech je nenahraditelný. Prostě čokoládový princ. Já ho prostě žeru:)
  • ses nejlepcejsi zpevak
    • Re:

      S tím tak trochu souhlasím,ale znám lepší zpěváky,Smith je jeden z nejlepších zpěváků a je i poměrně dobrý herec(Muži v černém,Já,robot..atd.¨).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit