Přejít na výpis diskuzí

William Fichtner

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj!

    Ahoj! Ted uz ponekolikaty projizdim jeho profil na osobnostech.cz :) az ted jsem se prihlasila do fanclubu a dost me prekvapilo, ze jsme tu jen ctyri :) ale na druhou stranu jsem rada, ze neni tak proflaklej jako (taky dobrej:) ) Wentworth Miller z meho oblibenyho serialu :) Prison Break je proste skvelej a jsem rada, ze tam hrajou samy dobry herci :) ale nej je Alex Mahone *4* vidte *14* tak fanklubu a Billovi zdar! *5* P.S.doufam, ze brzo dostane nakou opravdu peckovni roli *14* pa
  • Je to strašně sexy chlap a výbornej herec. Škoda, že většinou hraje v samých blábolech. Zasloužil by si lepší role, protože je to osobnost v každým ohledu. Zatím mu nejvíc seděl šerif Underlay, tam byl nepřekonatelnej. *14*
    • on nehraje v blabolech!!

      v jakých blabolech?! *16* to se pletes!! *13* asi jsi nevidela prison break co? tam je paradni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re:

      No v Prison Breaku nehrál zas tak malo roli *7*
    • Re:

      William je super herec,je úžasně jemnej ,ale i sexy.jsem do něj blázen...wow.. *14* *14* *14*
      • Re: Re:

        nejseš sama *14*
  • Jo, to je pravda, Wilda za to stojí a nikdo o něj nejeví zájem. Škoda... *13*
  • Postreh

    Ako obvykle, pri hercoch, ktorí za niečo stoja nie sú žiadne príspevky. Zvláštne nie?
    • :-)

      podla mna jeden z najlepsich hercov vobec, uplne super a najme velmi sexi chlap, uplne ma dostal *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit