Přejít na výpis diskuzí

William Fichtner

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re:

    nejseš sama *14*
  • wilda

    Wilda je nej :) Fanděte mu všichni nejvíc.. *15*
  • Will

    Tak Will je úplně fantastický herec, o tom není pochyb ;) každou roli, ve které jsem ho viděla, zahrál totálně přesvěčivě a i když to někdy nebyli úplní svatoušci, kdo by je neměl v jeho podání rád?? :) Viděla jsem ho v Prison Breaku (kde měl jako agent FBI, vydíraný Společností a zofale se snažící získat zpátky svůj život, úplně skvělou postavu), v Armageddonu, v Nine Lives (to byla taková zvláštní postava :D), v Julie Walking Home, v MDs (což je skvělý seriál, škoda že ho u nás nedávaj) a v Invazi (tam byla jako záhadný Tom Underlay stopro nejlepší postava i nejlepší herec). Shrnula bych to tak, že je to jeden z mých nejoblíbenějších herců a doufám, že dostane nějakou větší roli :)
  • alexander mahone 4ever :)

    je to výbornej herec, kdo viděl prison break v originále dá mi za pravdu
  • Re:

    No v Prison Breaku nehrál zas tak malo roli *7*
  • Happy birth day to Bill!

    Ahoj všichni :)mrzí mě, že sem moc lidí nepíše, když je to tak dobrý herec, snad se to spraví *3* ale jsem tu dneska kvůli něčemu jinýmu *3* Bill má narozky!(51) takže mu přeju všechno nejlepší, hodně štěstí v životě a ať dostane ještě mnoho suprovejch rolí *4* VSECHNO NEJ BILLE! *14*
  • Ahoj!

    Ahoj! Ted uz ponekolikaty projizdim jeho profil na osobnostech.cz :) az ted jsem se prihlasila do fanclubu a dost me prekvapilo, ze jsme tu jen ctyri :) ale na druhou stranu jsem rada, ze neni tak proflaklej jako (taky dobrej:) ) Wentworth Miller z meho oblibenyho serialu :) Prison Break je proste skvelej a jsem rada, ze tam hrajou samy dobry herci :) ale nej je Alex Mahone *4* vidte *14* tak fanklubu a Billovi zdar! *5* P.S.doufam, ze brzo dostane nakou opravdu peckovni roli *14* pa
  • Re:

    William je super herec,je úžasně jemnej ,ale i sexy.jsem do něj blázen...wow.. *14* *14* *14*
  • Je to strašně sexy chlap a výbornej herec. Škoda, že většinou hraje v samých blábolech. Zasloužil by si lepší role, protože je to osobnost v každým ohledu. Zatím mu nejvíc seděl šerif Underlay, tam byl nepřekonatelnej. *14*
  • Jo, to je pravda, Wilda za to stojí a nikdo o něj nejeví zájem. Škoda... *13*
  • Postreh

    Ako obvykle, pri hercoch, ktorí za niečo stoja nie sú žiadne príspevky. Zvláštne nie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit