Přejít na výpis diskuzí

William Levy

OSOBNOST 1.11.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • William Levy je natolik inspirativní muž, že jsem o něm NAPSALA KNIHU :) FB pavla.fisek nebo IG pavla.fisek

  • willime je nejkrášnejšic chlap světe <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • William se skvěle vžívá do rolí souhlasím s předešlým komentářem že v telenovele nespoutaný anděl a vítěztví lásky byl k sežrání :) viděla jsem všechny díly i dvakrát po sobě a vůbec mě to nepřestalo nudit :) je prostě dokonalý a sexy ;)
  • maite perroni je skvela herečka a nenavidim ked si nanu otvarate hubu tak pozor na to *2* *16* *16* a william levy je proste skvelui hovorite ze.....bkla bla bla a pritom ho niektory neznašaju nenavidim falošnych ludi.... *5* *5* *5*
  • william levy je najužasnejši vaaaaaaau *14* *14* *14* *3* *3* *2* *2*
  • Chcete sa zabaviť. Tak pozeraj NICKELODEON je to najlepši pogram!!!
  • Jsi uzasnej herec mam te moc rada a at tinro hraje ...a jsi nadhernej chlap...:-* :-* :-*
  • Ahoj Wiliam. Zboznujem ta si moj oblubeny herec aj s hereckou v telenovele vitazstvo lasky alebo nesputany anjel. a si vylmi pekny. Mam ta rada a tesim sa na dalsie nove telenovely kde v nich budes hrat ty. bozkavam ta..... boze ty si ale fesak. *4*
  • ahoj wilieme jsi muj oblibeny herec .... ,mco hezky hraješ :) jsi supr a moc hezky :) zdrawí anicka mam te rada i když jsi jen hral ve filmu jsi boreeeec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj,přidejte se na Facebooku na mojí stránku William Levy CZ & SK
    https://www.facebook.com/williamlevyczsk?skip_nax_wizard=true&ref_type=page_profile_button# *1* *15* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit