Přejít na výpis diskuzí

William Shakespeare

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shakespear

    já osobně si myslím, že to byl veliký muž který předčil svou dobu a je mezi nejznámějšími dodnes...podle mě nás většinu ovlivnil...i když to tak nevidíme....ale vemme si jen kolik velkofilmu bylo natočeno na jeho námet.
  • čus

    *13* *13* *13* *13* *8* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *9* *5* *14* *14* *7* *14* *4* *14* *13*
  • kůň

    V pohodě poznámky *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: good

    Tak to netiskni ne?
  • lopata

    newim je to hustě+ řídký
  • Re: glackoforther

    *3* znáte jak se píší cizí názvy,ale vyjmenovaná slova Vám k srdci nepřirostla *7* škoda
  • Re:

    ahoj ste tu někdo *7* *16* *8*
  • super

    nějak mě jeho hry chytli a hlavně Hamlet *14* *1*
  • Re: Re:

    dobrej banan
  • glackoforther

    Vzkaz pro všechny kitiky: Na světě je mnohem víc hrozných autorů než dobrý vis. Harry Potter Nechápu jak to že se kritika zabívá tak nesmyslným a neustávajícím kritizováním divadelních her- nejen od Shakespeara- divadelních provedení nebo fimových provedení. Jako úspěšný seriál máme ordinaci v růžové zahradě nebo rodiná pouta, potom se není čemu divit že tento pokroucený názor na svět mají další a další generace. Nejsvětší sledovaností u nás žhnou seriály tipu- Pojišťovna štěstí, rodiná pouta aj. Pak tedy co je kritika!
  • good

    je to celkem good ale az na to ze kdyz se to vytiskne tak tam chybi okraje celeho textu *9* *13*
  • Re: Re:

    je tady někde nějaký charakter???????
  • Re:

    *4* *3* *14* *14*
  • Všechno je jinak

    Má to jeden "drobný" háček, a to, že tenhle stratfordský kupec oním dramatikem rozhodně nemohl být - a to ze spousty dobrých důvodů (jeden z těch jenom drobných - byl by to asi 1. literát na světě, jehož děti byly negramotné). Tenhle názor už totiž zastává většina odborníků na "alžbětinskou renesanci".
  • Re:

    Hmm, tak tady se fakt někdo nudí.
  • *5* *14* *7*
  • *5* *14* *7*
  • *5* *14* *7*
  • *5* *14* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit