Přejít na výpis diskuzí

Yani Gellman

OSOBNOST 31.12.2006 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraje v pretty little liars!!!!!!!Garret reynolds
  • Yani Gellman

    takže..... *1* jelikož jsem na film italské prázdniny narazila teprve ve čtvrtek a do te doby jsem o nem vubec nevedela tak jsem se az teprve dneska dozvedela ze existuje nejaký fanclub Yaniho Gellmana takže jsem se hned musela pridat a urcite bych chtela pomáhat upravovat a vkládat novinky *1* i když mé srdce hoří pro MCR ale Yani me proste uchvátil *14* moje icq: 427-029-992 mějte se
  • Por lidi z fanklubu Yani Gellman

    Yani Gellman je fakt dost pěkný herec... a když už jsme lidičky v tom fanklubu, tak by jsme se o ten profil přece měli starat,ne? *3* takže kdo by se chtěl zapojit aktivně do starání se o tento profil, ať se mi tady přihlásí nebo na ICQ 410-931-257... A já myslím,že tento profil potřebuje,aby se o něj někdo staral... ty lidi,kteří se mi přihlásí,budu je informovat,jak bych to tady chtěla zlepšit a vše co mám v plánu...takže kdo by mi chtěl pomoct.. tedy tomuhle profilu a nebýt v tom fanklubu jen tak,tak se mi hlase a uvidíte, že vás to nakonec bude bavit a ještě uděláte něco dobrého pro ostatní lidi,kteří by se např. o tomhle herci chtěli něco dozvědět!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit