Přejít na výpis diskuzí

Yannick Bisson

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Vsechno nej ka nrozakm. teda, ke kulatemu vyroci!!!! *3* *3* *3* *5* *15* *15* *1* *1* *3* *5* *4* *14*
  • Ujde!

    Haló všetci, pamätáte si tohto chlapíka z High Tide? *7* O dvoch bratoch (Mick a Joey Barrett) - súkromných detektívoch v šortkách na pláži? Musím povedať, že Yannick (Joey Barrett) je fakt sexy chlap (or like English speaking people say - he`s so hot!!!!) - teda teraz, keď je starší. Avšak je mám radšej staršieho z bratov - Micka Barretta (Rick Springfield). Lepšie povedané: I`m a huge fan of his (R. Springfield) music....from the 70s till nowadays! He`s real rockstar!!!!
    Mimochodom, neviem, či fanynky Yannicka Bissona vedia, že tento fešák bude mať tento mesiac (16.mája -května) 40 rokov a že už má tri dcéry v tínedžerskom veku (1 z nich má vraj 17)?! *7* *3* *5* *1*
  • friend

    Is that ready for me Real American Hero and flesh and blood friend and actors
    • Re: friend

      Hello Tara, try to change your nick name. I know that you`re a big fan of Sue Thomas FBEye, but it sounds really weird....Just friendly advice... *4*
  • JACK I LOVE YOU!

    Jack je ten nejkrásnější herec jakého znám,je prostě skvělý,nádherný, sladký, k sežrání <3 <3 <3 muck!
    • Re: JACK I LOVE YOU!

      Jo,je uuzasnej... a jak hraje v serialu toho Murdocha... mmm... tam je dokonalej! *14* *14*
      • mbeneso

        Re: Re: JACK I LOVE YOU!

        tjn ale měli by se s Julií vzít! To je nefér,že mu nakonec odjede! *10* *16* *8*
    • Re: JACK I LOVE YOU!

      myslím tím samozřejmě Yanicca *14* ... prostě JACK mno *8* *14*
  • ...

    On je prostě vážně moc moc krásnej!!! Já nemam ráda takový ty ,,přeslazený" klučíky z amerických seriálů, po kterých fanynky šílí. Líbí se mi, že on takovej neni. Je prostě sladkej, ale ne zas přehnaně. Má nádhernej kukuč, takovej roztomilej! *14*
  • Yannick

    Yannick Bisson hraje v seriálu Sue Thomas, svoji roli velmi skvělé a opravdově. V jeho výkonu není vidět, že jde pouze o seriál, tak jak je to běžné u mnoha seriálových herců, ale dokáže diváka svým uměním strhnout k pocitu, že se jedna o skutečnost. I výkony ostatních hlavních představitelů v tomto seriálu jsou vynikajíci. *4* *4* *4*
    • Re: Yannick

      jj to je uplna pravda nejvic se mi líbil díl kde se vydalali se Sue za manžele. jinač mu ta role uplně sedla a dalo by se říct že se do té role vžil!! Ten serial je jeden z mych oblibených :D *14* *14* *14* *14*
    • luca591994

      Re: Yannick

      to bylo recemo uplne presne!! *14* *3*
    • Re: Yannick

      Tak tak.
  • Yannick

    Ahoejk Yannick je uplně skvelej. Nejradeji ho mom v serialu Sue Thomas agentka FBI doufam ze se na toci 4 serie *14* *14*
  • ..

    Je prostě k sežrání :-**14*
  • BOMBA

    JO JE FAKT NADHERNEJ ALE VE FILMOGRAFII CHYBÍ ŽE HRÁL jACKA VE SUE. A TAKY BY MĚ ZAJÍMALO ČESKÝ PŘEKLAD JEHO FILMOGRAFIE. PÁÁ MARY *4*
    • Re: BOMBA

      Mary:Ho daboval Jan Vondráček.
  • To jo, ty jeho oči...jsou překrásný..prostě se ho nemůžu "nabažit" :) *4*
    • Re: yannick

      JJ,Eli to máš teda pravdu no prostě je kouzelnej. *14* *14*
      • mbeneso

        Re: Re: yannick

        přesně *14* *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit