Přejít na výpis diskuzí

Yiruma

OSOBNOST 1.12.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvkupo otcove smrti pro mne Yiruma byl hrdinou jeho hudba mne uklidnuje a doprava mi nadech stesti kdyz se vam jeden otec obesi ve vasich trech letech a druhy dostane infarkt ve vasich trinacti tak potrebujete potporu a on ji pro mne je *4*
  • Koncert bude 24.11.2014 v Praze v Kongresovém centru, Praha 4. Bude to jedinečný zážitek!
    • Koncert v Praze byl zrušen. Sony Music Korea se pokusí koncert uskutečnit v roce 2015.
      • Bude letos ten koncert? *3* kde najdu info. Díky
  • Yiruma umí vytvářet velmi krasnou hudbu.Jeho hudba na mě působí velmi uvolňujicí , uklidňillňující a je především příjemná na poslech.Mám velmi ráda jeho skladbu Maybe ,Love me a spoustu jinych skladeb.
    • souhlasim *2*
  • Máte někdo seznam jeho koncertů? *14*
    • 24.11.2014 bude v Praze !!!
      • Koncert v Praze byl zrušen. Sony Music Korea se pokusí koncert uspořádat v roce 2015.
  • Veľmi pekná, upokojujúca hudba. Keď ju počúvam, všetko sa zrazu spomalí, zmizne zlá nálada, stres a len si to vychutnávam. Je úžasný hudobník! *14*
  • calleris

    Podle mě je nejlepší River flows in you. Poslouchám jí furt dokola. Vždycky se mi u ní chc brečet *9*
  • luida

    WOW

    Yiruma je naprosto boží!! Jeho skladby jsou úžasné, fantasticky hraje!! Moc se mi líbí Moonlight, Kiss the rain a Dream a little dream of me(myslím, že byla ve filmu Francouzský polibek ale se zpěvem). co víc říct.... je to borec!
    • Re: WOW

      Nevíte, kde bych sehnala original CD?
    • Re: WOW

      SOUHLAS9M *3* *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit