Přejít na výpis diskuzí

Young Buck

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
18 příspěvků

Člen G-Unit Young Buck se narodil 15.3.1981 jako David Darnell Brown, na jihu USA ve městě Nashville. Jeho dětství a dospívání je protkáno jak rappováním, tak i drapováním drog, členstvím v gangu a mnoha dalšími činnostmi, kvůli kterým na sebe nemůže být tak hrdý, jak by být mohl. Rapová kariéra u něj začala už v raném děství okolo dvanáctého roku a do studia se Buck poprvé dostal když mu bylo patnáct let. Za začátek své kariéry vděčí dirty rapperovy Priestovy, který mu dal mnoho cenných rad do jeho hudebního života. To právě Priest se také ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.gunitcommunity.oforum.cz

Novinky o Buckovi i celé Unit, i o dalších rapperech. Vše jasné a denně aktualizované... Už žádné dohady a fámy, jen fakta!

www.gunitcommunity.oforum .cz *16*
  • nehg

za to on nemohl

podle mě když fuckoval g-unit byl prostě opilej nemohl za to mohl za to alkohol je jasně vidět jak tam drží tu sklinku
  • nehg

Je dobrej

Ale musím uznat, že hodně dobrej je.
  • buck is best

nwm jak to je ale si myslim že buck je blood?? prej bejval crips jako game ale přešel k blood??
    • Re: buck is best

Buck neni ani v Bloods ani v Crips, nikdy nebyl ani...
    • nehg

Re: buck is best

spíš bych řekl že crips
  • nehg

Buck

Buck a jeho koncert ve Washingtonu katastrofa přišlo na něj jenom 20 lidí a Buck bez 50 by nebyl nic naštval mě odstupem od G-UNIT nevím co mu udělali takže oni si ho najdou vezmou ho do crew a on jako pěknej zrádce odejde a tomu to ještě 50 toleruje tím, že řekl: že ho nebere jako nepřítele. A Buck s The Gaamem dissuje 50 tracky kdyby Buck odešel z G-UNIT aspoň přátelsky a nedissoval by tracky tak bych byl v pohodě, ale takhle odejít. Neříkám, že je špatnej rapper, ale odejít takhle vždyť se podívejte co všechno pro něj udělali.
  • bbb

get buck je best song od young buck
  • zipp

fuck is G-Unit

udělal dobře že už je pryč a jede sólo, má mnohem lepší songy (už jen tim že je hodně mířeno proti 50mu) *1* , 2Pac z něj nebude ale to nebude nikdy nikdo, jinak teď je fakt dobrej *3*
    • gamster

Re: fuck is G-Unit

tojo 50 cent je strasnej debil
      • Re: Re: fuck is G-Unit

Polib si debile. 55550-cennnnnnnnt is best
      • Re: Re: fuck is G-Unit

tak sme se vseci zasmali :D jo a G-unit se nerozpadne neboj a spival peknejc kdyz byl v G-unit tedka je to onicem ale cest tobe *5* *13*
  • Buck

je to druhej nejlepsi raper po 2Pacovi je dobre ze odesel z G-Unit protoze G-Unit je ted bez nej nic.
    • Re: Buck

se budu smat az se cely G-unit rozpadne *15* *15* dementi
      • Re: Re: Buck

picooooooooooo ggg-unittttt
  • Bucks "Dirty South"

jeho hlas a flow mi zní mrtě dobře v písničkách g-unit(my buddy, stunt101, work magic, však to znáte...) ale jeho singly se mi moc nelíběj
  • http://young-buck.urbanonline.cz

http://young-buck.urbanonline.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit