Přejít na výpis diskuzí

Yovanna Ventura

OSOBNOST 4.9.2014 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Justin Bieber opravdu není normální! Možná to někomu přijde divný, že tady teď zrovna píšu o něm, ale je to tak. Vy někteří ho možná úplně zbožňujete, ale uvědomujte si, co vlastně děláte! Já Biebera dřív taky milovala, protože pro mě tehdy byl úplně k sežrání, ale pak jsem si uvědomila, jakej je to ko*ot! (Promiňte, že jsem tak sprostá a nespisovná.) Pořád někomu ubližuje, hází vajíčka na sousedův dům, bere drogy... A tomu je teprve 21 let! Vám to snad přijde normální?!?!? Mně teda ne!!! Bieber by se měl konečně vzpamatovat a uvědomit si, co vlastně dělá! A co na to jeho rodiče? Určitě z něj nejsou nadšení! Ale takhle to prostě nejde! Je to de*il! V pokoji jsem dřív měla na zdi 16 vyvěšených plakátů, z toho půlka Bieber! Ale už jsem si ty plakáty sundala, protože už vím, jakej magor to je! Vždyť se ho lidi za chvíli budou bát nebo spíš možná už bojí! Já bych se k němu neodvážila ani přiblížit, já, jeho bývalá fanynka! A už vůbec bych nechtěla být jeho sousedkou, nepřežila bych to tam!
    Já vím je to trapný, jen jsem vám tímto komentářem chtěla tak trošku přiblížit, jaký Bieber je, aby si to někteří jeho fanoušci uvědomili.
    • nech tie vajicka hadze a tie drogi nech bere no *1* *1* *1*
    • co je blbost :D on neni guy ti myslis že zlovna . je frajer .
  • Bieber je sku**enej kre*én, de*il po**anej, ko*ot vyjeb*nej, prostě ten největší čů*ák na celý planetě! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Co kdyby se takhle jednou zkusil nad sebou trochu zamyslet? Tohle není normální, takhle to dál nemůže pokračovat!
  • yovanna je prekrasna, posobi velmi milo a mudro:) ma prekrasnu postavu, cim ma inspiruje, a to je dovod, preco som jej vdacna:) naozaj dufam, ze bude mat stastny zivot:))
    • souhlasím s tebou
    • Tento komentář je moc hezky napsaný! *3*
  • je strašná a škaredá *16* *10*
  • všechno nejhorší k narozeninám ty s k**vená kr**o *16* *16* *16* :P
    • vy sk**vená kr**o,co jí máte co tady jí nadáváte sprostě.
      zamyslete se nad sebou. *16*
  • Až na to že spolu nechodí *4* pěkně blbá stránka když i bravo a ostatní vědí jak to je a jedině tady jsou ve "vztahu" který možná byl ale určitě už není *3*
  • Podle mě byste měli ty nenávistně komenty psát k Juytinu Bieberovi. On je (byl) v jejich vztahu už dřív zadaný a ne Yovanna Ventura. Ošklivá není - naopak je hezká, hloupější než JB taky není (nemyslím to tak, že nikdo hloupější než JB být nemůže -ačkoli, ehm- jen že jsou v tom srovnatelní).
    • Oprava: Justinu ne Juystinu.
  • Justin ma na lepší a ne na taky kraaavu mal by chdiď so SEL a stale niečo k sebe citia a sú teť nejlepší pratelé
  • Justin ma na krejší *16*
  • Neříkám, že musí být špatná, ale Justin chodí se Sel ne? :DDDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit