Přejít na výpis diskuzí

Zac Efron

OSOBNOST 17.1.2007 
1694 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dear Zac ¨, we are your big funpage. We am from the czech republic. write to me please. your Michaela Rathouská and ANONYM.
    ¨ *1* *2* *3* *4* *3* *7* *6* *12*
  • Zac Efron is an amazing guy but he had not made it. I also miss much after them
  • Preco si sa rozisiel s vanny ty netvor zlomil si vaneske srdce
  • Zac Efron je Borec!! Nechápu jak se někomu může nelíbit! *14* *14* *14* Ale je škoda, že se rozešel s Vanessou byly úžasný pár. Je to škoda no.
  • aaaaa tak to s tebou nesouhlasim ,protože Zacovi to s Vanesou slušelo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo ale když to nevidíš tak jsi slepá/ý.I love Zac and Vanessa *14* I am their very large FANINKA *14* *14* *14* *14* *14*
  • bozi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zac je hezký a také je škoda že se rozešel s Vanesou Hudgens jsem jejich velka faninka. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • já ho miluju je děsně hezkej a je mi moc sympatickej. je úžasnej herec a jsem ráda, že se rozešel s Vanesou to je totiž taková princezna. Miluju ho! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vytaceji me takovehle komentare ze Zac je hrozny herec atd. Ale kazdy berec ma v necem mouchy kazxy starneme, on je i hlavne vyznamny kvuli jeho telu ;) Ale myslim ze je to skveli herec mysli na vsechny sice je to nekdy vul, ale moje kamaradka zije v Americe a tam se o nem hodne povida a dokonce se s nim i potkala a je pry hrozne mili . Takze si nechte ty vase kecy ze je to ... ale on je suprovej : Zacu palec nahoru. ale nevim proc ale sluselo by mu jmeno Jared *3* *4*
  • Luky1987
    Efron je o nicem herec a vubec ho nemusím
    • Hele, "fešáku" ty nesáháš Zaacovi ni po paty. Hezounek jako on a ty se nedaj rovnat a ještě má talent a to tě a asi štve. Ty by jsi nezahrál ani jednu jeho roli a myslim, že ani zpívat neumíš a ani hrát na piano.
    • A jejé, náš pan zakomplexovný. *1* Ty asi nesnášíš všechny, nesnášíš Ashtona Kutchera. Řeknu ti. Ty nejsi ani hezkej ani úspěšněj proto závidíš. Ty bys jeho role nezahrál.
    • Efron je BEST , ale naštvalo mě že už nechodí s Vanessou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit