Přejít na výpis diskuzí

Zachary Quinto

OSOBNOST 25.7.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • he is so hot and sexy

    Zachary mě hned jak sem ho viděla dostal do kolen,nevím čím to je ,zřejmě jeho uhrančivýma očima a tím co vazařuje,sice v Heroes hraje záporáka,ale je to velmi sexy záporák,je to takovej bad boy *14* *14* *14*
  • =)

    Je to fakt kus =) *14*
    • Re: =)

      to jo,fakt nechápu že jsemněkdy mohla dřív říkat o nějakejch klucích že jsou hezký....
  • Spock

    ..viděla sem s nim star trek..je tam fukt nádhernej takovej sociálně zaostalen nádhera.... *14*
  • je bestoveeeeej

    je naprosto jedinecnej, ty jeho kukadla mě dostali... *14* je bestovej a Heroes by nebyli Heroes bez něj!!!...=) se dycky maximalne tesim na sceny s nim...=D... *3*
    • Re: je bestoveeeeej

      toto mohu jen potvrdit, je fakt dobrý
  • :):)

    je fakt dobrej:):)...ale lidi by si měli zkontrolovat filmografii, udělali takovou zásadní chybu:

    2006 -Hrdinové (Heroes) role: Sylar a ne Gabriel Gray
    • Pokud vím tak Sylarovo pravé jméno je Gabriel Gray *3*
    • Není to až tak zásadní chyba, hrál totiž obě role :)
    • není to chyba :) Sylar si jenom říká ( podle těch hodinek) jeho normální jméno je Gabriel Gray ;)
    • tedy oprava

      teda..hlavně Sylar..gabriel by měl být spíš na druhé pozici
  • niky.hlavata
    Mohla bych se zeptat tady fanynek ? :D Chodí Zachary teď s někým ? :D:D:D Že právě vůbec nevím
    • http://www.super.cz/15123-zachary-quinto-ze-star-treku-zari-stestim--randi-s-kolegou-jonathanem-groffem-a-chce-mit-deti.html
    • nevim jestli ted ale nedávno měl ještě přítele :D
    • No pokud já vím tak chodí s Jonathanem Groffem z Glee. Snad jim to vydrží.
      • JJ chodí s Jonathanem. Držme jim palečky. :-D
  • Sylar

    Sylar je nejlepší;o) *14*
    • Re: Sylar

      Tjn. Fakt krásnej, škoda, že z Heroes odchází *14* *9*
      • Re: Re: Sylar

        podle me se zase vrati videl sem ho v traileru na epizodu 2x03
        • Re: Re: Re: Sylar

          tak to je super ! Bez nej uz by to ani nebyly Heroes ! *14*
    • Re: Sylar

      Já ho taky žeru *14*
  • omg

    sylar je nejlepší, ale mohli by mu teda změnit tu fotku v profilu, tam vypadá jak blb. Jinak on neni jako hezkej vyloženě ale něčim dokáže zaujmout, prostě úžasnej *1*
    • Re: omg

      tojo ve star treku vipádá uuužasně docela ty holce zavidím takovej krasavec to sice neni ale hrozně ho žeru ty jeho oči krásný hnědý...
  • Sylar

    Neni vylozene krasnej, ale dokaze zaujmout a je sexy *14*! Je nej !
  • je super

    nie je vyložený krásavec, ale s tým jeho uhrančivým pohľadom dostane každého

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit