Přejít na výpis diskuzí

Zakk Wylde

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení a vážené, hudba není sport, kde se hodnotí, kdo vyskočí výš nebo dál, nebo uběhne rychleji 200m než druhý nebo dál dohodí oštěpem. Je to o pocitech a o tom, co každému z nás ta hudba dává. Proto je taky na světě tolik hudebních stylů, logicky. Je na každém z nás, jakou hudbu si vybereme. Např. Zakk jde živočišně z hard rocku přes blues a až po jižanský rock a má fantastický feeling, Steve Vai se zase zaměřuje spíš na umírněnou technickou preciznost, arpeggia apod. Každý má svoje. A vo tom tom je.
  • no kdož tu píšete o technice, asi neznáte yngwie malmsteena. dejte od něj pár pecek a uvidíte uslyšíte. zakk, joe i steve jsou dobrý taky, samo............
  • Re: Re: Zakk

    Uplně souhlasim!!!!! Konečně někdo kdo zhlédl jeho videografii atd.......Je to neskutečnej zabiják, ještě jsme neviděli hrát chucka Norrise, ale určitě by to bylo hodně vyrovnaný!
  • Re: Re:

    Zajímalo by mě, když ho takhle hodnotíš, jak dovedeš používat kytaru ty!! *1* *1* *1* , ale evidentně znáš pojem stupnice, tak to musíš bejt opravdu expert. Ještě přidej výraz pentatonika a budou tu všichni uplně hotoví!!!Myslim si, že by nás vyškolil a mnoha věcem přiučil jak nic!
  • Re: Re: Změna k lepšímu???

    To je samozřejmě pravda. Gus se to snaží zahrát tak jak by to asi zahrál Randy, zatímco Zakk hraje tak jak to cítí. Ale pro mě je příjemější když to Gus zahraje dokonale se všema těma vyšperkovanejma sólama - Zakkův styl je příliš hřmotný a hutný - chybí mu ta Randyho lehkost a přesnost.
    Uznávám, že Randy byl jenom jeden a je nenahraditelnej a uznávám i to, že každej známej kytarista má svůj osobitej styl hry...
  • aaron200

    Re: Změna k lepšímu???

    Nemozes porovnavať Zakka s Gusom, su to dve odlisne osoby (aj ked styl hry maju podobny, opakujem podobny NIE rovnaky) Zakk hra inak ako Gus,hraje tak plynulo, tak ľahko, Gus sa sústredi na svoje ruky ( dá sa to vycitat z oci) a sustredi sa na to aby to bolo zahrane tak ako ma, Zakka to netrapi (mozno z casti preto ze je vzdy naslopany) ale aj z toho dovodu, ze on hraje zo srdca, on hraje tak, ako to citi. *5*
    Ak posudzujes hru Gus je lepsi, ak posdzujes prevedenie Zakk vyhral *3*
  • Změna k lepšímu???

    Sorry Zakku, kámo, že to musím napsat, ale po té co jsem zhlédl Ozzyho vystoupení na Řípfestu mám za to že Gus G. je o ždibec lepší. Hlavně v těch starších věcech z alba Blizzard of Ozz, jako třeba Crazy Train a Mr. Crowley má dokonalej Randy Rhoadsovskej sound - prostě dokonalost sama...
  • Re: Zakk

    nacvičit to můžeš,to jo ,ale pro sólici se musíš narodit,improvizace,nápad cit to nenacvičíš. třeba Satriani je technicky možná nejlepší co kdy ,,hrálo" ale chybí mu ten úlet a p r o t o nejlepší je jimi hendrix.ale třeba joe začne zobat a potom se budeme divit, *1*
  • Re: Zakk

    Zakk Wylde...ten kdo něm řiká že umí jen dvě stupnice je to pěknej ču...! znáte někdo jeho solo tvorbu? Album Book Of Shadows? Zakk není jen výborný kytarista v rámci metalu, ale to co předvádí z akustikou! Lidi serte na kritiku..Zakk je a bude nejuznávanějším kytaristou světa neboť dělá muziku ze srdce! (viz. In This River Live!)... Dawey *13* *5*
  • Zakk

    Zakk Wylde možná není nejlepší kytarista a nevyrovná se Stevu Vaiovi nebo Joemu Satrianimu (kteří to mají někdy taky harmonicky chudý). Sice mi teprve bude 16, ale na kytaru hraju a vím, že to, co hraje on mu muselo dát x let práce... teď to ještě zdaleka nezahraju, ale podstaný je, pro co hraje! Písničku "In this river" složil pro svýho nejlepšího kamaráda a jeho bratra, které zabil šílený fanoušek při koncertě... a takže není důležitý, v kolika stupnicích, ale pro co, a to vydá za tolik, že to stačí *3*
  • Re:

    souhlas. Zadny genius, jen se dobre naucil 2 stupnice. Tot vse. Ale umi je dobre pouzivat... Na effekt je videt, ze pubertaci leti...
  • Re: Zakk Wylde

    má brutální efekt boss ch1 a umí ho použít a hraje na best marshall
    *9* *9*
  • Re: zakk wilde

    zakk je borec mám jeho všechny cd *8* *8* *8* *8*
  • zakk wilde

    nikdo neumí pořádnej vívar jako on nikdo to neumí zakk je bošskej kytarista a umí nakitaru rospoutat brutalní pekelnej nářez *5* *16* *16* *16* jak on hraje je to d best kitarysta na světě *1* *16* kdo mu nefandí at si mě nepřeje *13* jinak ze dost rozlobím *10* *10* *10* *10* *10*
  • co to tu kecáte...nebyl nej.ze všech a ani nebude ale jeho styl hry je luxusní a daleko přístupnější většímu počtu kytaristů než u jiných ďáblů...každopádně ukázal světu že se dá genialně hrát i jen na 2 stupnice...pokud mate někdo textury k videum:pentatonic hardcore a pentatonic speedballer tak bych byl za ně vděčný my e-mail:nawah@tiscali.cz
  • No to jsou hoši teda novinky... Vyližte si prdele zmrdi...víte o něm evidentně pěkný hovno...
  • Hodně hustej týpek
  • Zakk Wylde

    Nejlepší kytarista všech dob - to co hraje neumí nikdo na světě - ZABIJÁK
  • super kytarista

    je to super kytarista ma superkytaru byldokonce zatčen za vítržnictví vždycky plive pivo po lidech je to borec *5* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit