Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Fric

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • octavie

    svatba

    už je to potvrzený oženil se s tanečnicí Glorií Mielníkovou určitě přeji hodně štěstí do života *3*
    • Re: svatba- nene

      heh zajímavý.. Zbyněk řek že to není pravda a vi tady pisete ze je to potvrzený.. zajímavý... *16*
      • octavie

        Re: Re: svatba- nene

        tak proč je na stránkách Kleopatry napsáno had/zlatý pták Glorie Fricová??
        A potvrdil to i Martin Skala
  • --POZOR--POZOR--POZOR--

    --POZOR--POZOR--POZOR-- *5* CUS VŠICI!!! *5* BLÍŽÍ SE ČESKÝ SLAVÍK 2008!!! *16* . DEJTE ZBYŇDOVY HLAS ZDE -http://slavik.seznam.cz/ - TENTOKRÁT SE MUSÍ UMÍSTIT MEZI 10TKU!!! *16* *16* *16* *8* *8* . TAKŽE NEVÁHEJTE A POSÍLEJTE A POMOZTE MU SHÁNET HLASYYYYYYYY *13* *16* PROTOŽE ZBYNĚK JE NEJ!!! *13* *5* *5* *4* CUSÁK!
  • jediná

    Měla jsem v oblíbených záložkách písničku Jediná se Zbyňkem, ale teď není dostupná. Nevíte někdo, co se s ní stalo???
    • Re: jediná

      Pokud vím byla stažena . Jde o nezákoné umístováni na internet bez souhlasu produkce. PS: tato pisnička byla jen pro sraz FKDBH. *5*
  • Podle mě nej!

    Zbyňek je podle mě nej jako Peyrac v Angelice a tak i Darťaňan ve Třech mušketýrech. *4*
    • Re: Podle mě nej!

      dávám Ti za pravdu Zbynka jsem viděla několikrat v Angelice a v 3M on má prostě nádherný hlas. *4* *3*
  • lucrezia borgia

    Ahoj, nemáte někdo cd, nebo písničky z cd Lucrezia Borgia (zpívá Zbyněk). Klidně bych si ho i koupila, ale nemůžu ho sehnat :(. Dík *3*
  • není co dodat ...

    Zdravím, představení Tří mušketýrů se Zbyňkem bylo fakt super.Přiznám se,že jsem nejdřív nevěděla podle jména,kdo to je - obličej ale samozřejmě znám. Z písničky Jediná mi běhal mráz po zádech. Výkon fakt obdivuhodný. Přeji hodně dalších super rolí ...
  • zpiva líp než PetrKOLÁŘ

    *4* 13.4 2008 jsem byla na představení 3mušketýrů.Jsem moc ráda ,že roli DArtagnana zahrál a zaspíval právě ZBYNDA.Měla jsem při jeho zpěvu husí kůži.A jsem přesvědčena ,že zpívá líp,než PETR Kolář. *14*
    • Re: zpiva líp než PetrKOLÁŘ

      omlouvám se zazpíval *3*
  • Fric+absolonová

    Ahoj tak jsemvude ruzne cetla ze chodis s Mončou ABSOLONOVOU.No taksamozdrejme preji hodne stesti ve vasem vztahu!! *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4*
  • Zbyněk je sperstar

    Zbyňka sleduji asi tak 12let, od dob Jesus christ . Jeho vývoj je obrovský, pro mně se stal z kluka mužem, který ovšem ve svých zelených očích má kouzlo toho kluka, kterého jsem chodila obdivovat jako Šimona . Dozrál herecky i pevěcky a pro mně je Zbyněk v současnosti jedinou mužskou seperstar v Česku. *4*
    • Re: Zbyněk je sperstar

      OPRAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Samozdř ejmě SUPERSTAR *3*
  • Si supr!

    Zbyněk, v Kleopatre si byl fakt skvělý! Jen tak dál, máš úžesní hlas! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit