Přejít na výpis diskuzí

Zdena Salivarová

OSOBNOST 31.12.2006 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honzlová je neuvěřitelná knížka!!! Nic lepšího jsem snad ani nečetla. Jsou místa, která mě opravdu dojala.
  • Take mam pani Zdenu moc rada a ma muj veliky obdiv, uctu a dnes i empatii. Myslim, ze uz dlouho ji nejaka levice - pravice, obzvlaste v Cechach tezko zajima, po tom co si vytrpela po plysovem plysaku v aranzi jeho nejznamejsiho protagonisty.Pravda a laska ze zase nejako vysmekla a zautocila svym smerem.. Zlemu zlu s uklonou umetena cesticka....az ke dnesku.
    Ctete knihu J. Skvoreckeho Dve vrazdy v mem dvojim zivote - je o pani Zdene. Kniha je vymluvne venovana svetoznamemu dramatikovi..
  • Také mám paní Salivarovou Škvoreckou moc ráda a vážím si jí. Vzpomínám na ni hlavně teď, když levice a komunisté v naší zemi jsou opět na vzestupu a moc by mě zajímalo, co si myslí o prezidentských volbách v lednu 2013 a jaký by byl její kandidát.
  • Patří jí můj obdiv

    Mám moc ráda paní Salivarovou-Škvoreckou. Zvláště kniha Honzlová mě úplně zasáhla. Moc ráda bych jí napsala, nemám na ni kontakt. Pokud existuje a zná jej někdo, prosím, napište. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit