Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Izer

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čauky chlape

    Čauky chlape,až zase pojedeš do Rokytnice nad Jizerou,tak se u mě zastav.koukni na můj webík.www.restauracevzeleny.ic.cz Fakt se zastav,pokecáme,dáme pandu,něco vykoumáme.slíbil jsi mi to.Říkají mi Dejdar,ale to víííííšššš.Měj se a pošli emila.Držím ti prsty,čééčéé.Dejdar.
  • Seznam vystoupení..........atd.

    Ahoj lidičky a Zdendo!!!Prosím neporadí mi někdo na jakých www bych našla seznam vystoupení a pak nějaký kontakt na nějakou agenturu co pořádá vystoupení, chtěli bychom Zdeňka na maturáku. Předem dík za odpověďi.werča *3* *5* *15*
  • Super bavič

    Jeden z nejlepších českejch komiků, jeho scénky a skeče jsou prostě dokonalý a mnoho z nich je už legendárních, doufám že budou ještě další nový a stejně tak dobrý jako byli ty starý. Jen tak dál Zdeňku. :-)
  • Martin

    Cau vsichni. Nutne shanim cislo na Zdenka. Pokud ho nekdo máte, poslete mi ho prosm. Dik
  • Skin

    to je mi novina
  • Nazdárek Bazárek.Jen bych chtěl vyjádřit velikou úctu k mistru všech mistrů tím mám na mysli tebe Zdenku Izere..!!! Akorát by mě zajmalo kam na ty voje hesla pořád chodíš.....??? Tak Čus Bus
  • jen blbni

    Prima přesunula Zdenka na 23,45 hod.Komu vadí jeho humor?Má Prima za to,že připitomělé seriály pro 70ti leté babičky jí udrží sledovanost?Pracuji ve službách a již delší čas sleduji u veřejnosti klesající zájem o vysílání Primy.Teď tomu dala korunu.Pokud má za to,že nepotřebuje baviče,tak se opravdu plete.Stokrát omletý film "Statečné srdce" ji diváky nepřitahne.
  • Policejní akademie

    Nevíte někdo odkud se dá stahnout policejní akademie od Zdenka Izera? Mě se to moc líbí?!
  • ---------------

    Nevím kdo má co proti Izerovi a jeho pípsou bazaru, mě se zdá na úrovni. Pokaždé se perfektně pobavím a tento pořad patří mezi mé nejoblíbenější. Je přeci na každého svobodném rozhodnutí, jestli se bude dívat nebo raději přepne na jiný program , jejich přece dost . A věřím že se najdou i další lidé kteří sdílí můj názor.
  • Vazny byt dokaze

    Vazny byt dokaze:) Treba je to jeden z tech ,kteri nenapadne bojuji proti komunistum...Aspon jsem to vycitil z Izersky Padesatky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit