Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Junák

OSOBNOST 6.6.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný herec, přesvědčivý s velkým rejstříkem výrazů, zábavný, ale i vážný. Skvělý "četník". Takový by měl hrát v Praze, ve filmech i v divadle, kde by měl vyšoupnout a nahradit všelijaké herecké mafiány, různé Žilnické, kteří se tam zuby nehty tak nějak drží...
  • Vážený pane Junák.
    Nezlob se, že Ti budu tykat, ale znám Tě od mala, kdy jste bydleli v Kelčanech. Tatínek tam byl ředitelem zdejšího cukrovaru, kde jsem pracoval jako technik. Velmi často jsme se spolu viděli, ale to si asi nepamatuješ. Vzpomínám si, že tatínek byl později podnikový ředitel a Vaše bydliště bylo v Uherském Hradišti. Když Tě slyšíme skoro denně v rozhlase nebo v televizi, vždy si i s manželkou vzpomeneme na Kelčany a naše sedmileté působení cukrovaru do jeho likvidace.
    Nezlob se na moji troufalost,ale odhodlával jsem se dosti dlouho. Nevydržel jsem to a proto Ti posílám tento pozdrav a současně vzpomínku na Tebe a tatínka.
  • Vazeny pane Junaku chci vam moc podekovat za vasi praci kterou perfektne odvadite nejen v televizi ci divadle ale i v rozhlase.Vzdy když slysim vas hlas pohladi me to po dusi.A také si nedokazu představit ze by Ben Berghammer mluvil jinym hlasem,nez tim vasim.
  • Jmenuji se Adam D.,je mi 10 let. Byl jsem na představení Škola základ života.A předal jsem Vám dárek,protože jste hrál tak věrně..Chtěl bych se s Vámi sejít. Jestli by to bylo možné.Protože hrajete v Četnických Humoreskách.
    • Zdravim te nebo Vas Zdenku Junaku,velice si Vas vazim jako cloveka i jako oblibeneho vynikajiciho herce,libil jste se mi treba v serialu Ceske Televize studio Brno v Cetnickych humoreskach jako porucika Jozefa Ambroze,nebo v Dedictvi aneb kurvahosiguttentag kde jsi nebo jste hral budto majitele erotickeho salonu Liborka,i ordinace ruzove zahrade,nebo vybobne dabujete v Brnenskych ruznych dabingovych studiich,vynikajici jste daboval v serialu Big Ben komisare Bena Berhamera v podani Oudfied Fischer ktery jeste hral taky serialu Farar/Otec Braun s Rouzhautnerovou,nebo dabing Jake a Tlustoch,Akta X,Kriminalka Hamburg dabuje policisv sedive vlasy Voula nebo jak se to pise?nevim jestli mne pamet klame,neuvadel jste soutezni porad ktery bezel pred rokem 1989 porad Manzelsky petiboj?Moc dobre jsi na ten porad vzpominam jsem clovek veku ktery si ten dobre pamatume pravidelne jsem ten porad sledoval.a Vyborne zpivate a hrajete na Kytaru.Zbynek je jmeno.
  • Zdeněk Junák

    Milý Zdeňku
    Přání k narozeninám,hodně štěstí,zdraví. *4*
    • Re: Zdeněk Junák

      Dobrý den,

      jménem svého táty Vám děkuji za Vaše přání.

      Hezké Vánoce
  • Junák

    Hrál teď v Opavském divadle v činohře Boře.Byl skvělý,líbil se mi v Četnických humoreskách.Škoda,že není a nebude pokračování.
    Jinak Vás pane Junáku zdravím *4*
  • jirkakratas

    Role v Ordinaci.

    Zdeněk Junák se nyní objevuje v seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě - role navrátivšího se manžela a světoběžníka Jarka Barny. Manželku Věru Barnovou mu hraje Jitka Smutná a snachu MUDr. Pavlu Barnovou zase Barbora Munzarová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit