Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Krásný

OSOBNOST 28.3.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životopisu tohoto zpěváka jsem se dočetl, že pan Krásný oslovuje všechny generace. Dobře vím, že oslovuje pouze staré dámy, které jsou unešeny z jeho koncertů, kde ve většině případech zpívá na playback. A propos, kdy už nazpíváte svou vlastní písničku?
  • Dneska jsem měl tu úžasnou příležitost pozorovat pana umělce při jeho "produkci" na obecní slavnosti v Polance nad Odrou. Netušil jsem, že hudební dno může být tak hluboko. Celé vystoupení sice sám aktor označoval jako zpěv, ale jednalo se pouze o brmlání do originálních skladeb i se zpěvem, to vše za povzbuzování důchodkyň, které si aktor viditelně přivezl jako kulisu. Jediným možným vysvětlením jejich povzbuzování může být snad pouze částečná ztráta sluchu. Obec by udělala lépe, kdyby příště nechala hrát pouze dechovku nebo děti ze ZUŠ. Raději budu poslouchat snaživé hudebníky než strejdu, který do písniček od Kryštofů nebo Mandrage na playback dělá "oujéé".
    • Anonyme urážíte a sám nevíte co ,mohl jste přijít na podium a sám se přesvědčit,že to tak není dal bych vám mikrofon aby jste se přesvědčil že nemáte pravdu mě neurazí člověk který se neumí ani podepsat.
  • domov Bruntál

    Pěkný pondělní den, děkuji za krásné vystoupení pro naše klienty , zaměstance a ostatní hosty.Hodnotíme Váš přístup k posluchačům,kvalitní muziku a zpěv. Jsme nadšení vašim vystoupením a přejeme hodně úspěchu ,budeme se těšit brzy nashledanou.
    Děkuji
    Šíblová *3*
    • Re: domov Bruntál

      jsem rád,že jsem Vám udělal radost
      Zdeněk
  • Jádro rad na tu dobu vzpomínám a na kluky jsem nikdy nezapomněl budu rad kdyz se semnou spoji
    Zdravím Zdeněk Krásný *16*
  • hezky spíváte pane krásný máme rádi písničku anděli můj *5*
  • zdravim a mam osobni dotaz.slouzil jste na vojne na letisti v prerove 1972-1973.co vam rikaji jmena rudolf zazvorka,franta janca,ondrej prividzer,josef matousek,jarda novak a dalsi. predem dekuji za odpoved.
  • Dnes v Hrabyni to bylo KRÁSNÝ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit