Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tipuju že vám všem je tady tak 9,10 let, podle toho co sem píšete..Pořád tu jen někdo fejkuje, nemáte ani dost kuráže se sem napsat VLASTNÍM jménem. chudák Zdeněk, který tyhle dětské řečičky musí číst
    • Víš co ty paní chytrá já mám od rodičů zakázaná sem a kamkoli jinam psát svoje data nemám ani FB ale je mi to jedno já se za to nestydím a jestli tě to zajímá ty ****** **** tak sem bývalí redaktor casopisu jak uz sem tady jednou psal a je mi 12 *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Tak to jsme na stejný linii.. Já tky nemám FB a nic.. A tky je to kvůli rodičům a vůbec toho nelituju.. Ae nchp proč mi to zděluješ
        • A taky sem tu jednou psala.. Když mě tu někdo trapně fejkoval. Je ti 12?, aco jako, mě bude 16
          • Akdyž jsem sem psala že se tu nepodepisujete vlastním jménem, tak sem nemyslela zrovna tebe.. Ae ty holčičky které se sem podepisují jako úplně někdo jiný *15*
    • Jo?, ty už máš asi hodně skošeností, viď?, tě tu na pátý straně někdo fejkoval.. Aco má být prosťe ho chceme
      • Zase anonym??:D :D. To je ubohý, vy ho nechcete, doopravdy ho nechcete, chceteho jen proto že hraje atd.. A co má být?, to nedělá člověka.. Naopak
        • Naopak?? Chceš říct že protože hraje ho to kazí??
          • Myslím že dokavať na něj budete skákat jako padlá mimina.. Tak se Zdeněk bude litovat sám
            • Víš co ty chytrá běž se litovat sama
  • Všechno nej k svátku! *15* *1*
  • Ahoj Zdeňku,
    v soutěži STARDANCE jsi nejlepšíííííííííííííííííííííí. *14* *14*
    Snad vyhraješ!!!!!!!!!!!!
    *3* *3* *14* *3*
  • Aha,to sem nevedela :/
    • To si ani vedet nemohla!! Kdybys to nenapsala tak to na tomto webu neví nikdo :D *1*
  • je to fajn kluk a sympatický strašně se mi líbí *14* *3* *4*
    • Tys ho viděla v realu? Beztak jenom ve filmu! *1*
  • Persian
    Zdenda je tak nádhernej :) ve Vyprávěj se mi strašně líbil, pak jsem četla rozhovor s ním (ale to už je dlouho) a teď ty Nevinný lži. Óóó, prostě nádhernej. Moc bych ho chtěla poznat osobně, vypadá fakt fajnově, takovej pohodovej kluk ;) a skvělej herec <3
  • Ja nesnasim kdyz nekdo nekoho nebo neco falsuje a taky kdyz pomlouva.HRUZA *7*
  • Máš užasný vlasy :-) *14* *14* *14* *14* *4*
  • Ahoj Zdeňku, tu písničku jsem objevila teprve nedávno ačkoli je starší. Ale je suprová. Jmenuje se Balič novodobý a je fakt bezva!!!!!!!!!!!!!! Zpívej dál jde ti to výborně.
  • Jsi úžasný,miluju tě :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit