Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Rohlíček

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fenomenální

    Zdeněk je njelepší!!! *14* *14*
  • papapa

    Zdeněček je prostě výborný, nejhezčí herec v divadle. *14* Jen tak dál.
  • pan Rohlíček

    Pane Zděněčku,já Vás po dlouhé době vidím alespoň na Youtoube a Vy jste nějak vyrostl....tedy nejen umělecky, ale i na centimetry.Ať se Vám daří a doufám,že taky občase jezdíte na kolo-kolo mlýnské když je takové prímové počasí,já mám už GF oprášeného a šlapu :-D Pozrdravujte čelistu. *3*
    zdarví propocená smaolepka z Hábla *5*
  • Má odvahu!

    Všechny tady Rohlíčka chválíte a máte pravdu. Vytvořil už spoustu pěkných rolí a je pravda, že má v sobě dost hereckého potenciálu. Já si ho ale cením hlavně proto, že dokázal dohrát představení i se zlomenou nohou. A včera jsem ho dokonce viděla v Celebritách s.r.o. s berlí. Vůbec neohrozila jeho herecký výkon! Byl fakt výborný! Škoda jen, že ještě nehraje v Klubu *9*
    • billy.rem

      Re: Má odvahu!

      Jo souhlásím, Celebrity s.r.o jsem v sobotu také viděla a nemělo to chybu...S berlí zápasil naprosto skvěle:D*** Jeho marihuana byla prostě boží:D***
  • Konstatování

    Myslim, že je to člověk, co má oprvadu talent, škoda jen, že se svým životem nakládá, tak jak nakládá. Ale přeju Ti jen to nejlepší! *3*
    • Re: Konstatování

      Co si máme představit pod tím, že se svým životem nakládá, jak nakládá? díky. tucnak
      • Re: Re: Konstatování

        Já myslim, že to nebude tak hrozný s tim jeho špatnym nakládáním s životem..Myslim, že si nemusíte představovat nic strašnýho *3*
    • Re: Konstatování

      Škoda, že se svým životem nakládá tak, jak nakládá?? Proč? *7*
  • Tanga paní Peterkové

    Ahoj Zděněčku,tak to máš tady moc hezké.
    Moc tě s Leošem Marešem zdravíme a přejeme taky nějakou tu telenovelku, aby byla nějaká ta korunka a taky to štěstíčko a zdravíčko.
    Jsme rádi,že máš tak hezké role *3*
    H+2L *3* *3* *3*
  • Dotaz

    Dobrý den,
    bydlí pan Rohlíček v Plzni?
    • Re: Dotaz

      bydli..
  • =)

    jojo, moc se mi líbil v Donu Juanovi kde jsem byla dokonce třikrát *1* i v Obrazu *14*
  • *16* *16* *16*
  • ...

    všichni tady básní jak zdeněk skvělěj,ale nikdo ho nezná,ještě že mam takový štestí!!ale pravda je že je dokonalej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit