Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Srstka

OSOBNOST 29.4.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravuji letopočet Srstků- správně je od r.1800
  • opravuji letopočet u rodokmenu Srstka-správně je 1800
  • ŽE má Srstka zapotřebí dělat reklamu takových lichvářům jako je ACEMA (bývalý ACM Money).
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/213452801080410/titulky/

    Hluboko klesl
    • Protože vám se něco nelíbí, tak to nesmějí dělat ani ostatní?? Samolibost, sebestřednost. Co si vyberete?
  • Pan Srstka je super, je s ním sranda a je moc milý a jeho pořad Chcete mě je úžasný, je vidět,že má opravdu rád zvířátka, jako já. Snad ho někdy potkám osobně. *14* *14* *3* *3*
  • Sympatický herec a moderátor, také milovník zvířátek.....přeji Vám, pane Srstka, hlavně zdravíčko a plno lásky se svou paní *4*
  • Den pro zvířátka...

    Dnes byl u nás pan Srstka jako každý rok moderovat akci, která je zaměřena na pomoc opuštěným anebo odloženým zvířátkům a musím říci, že opravdu neznám srdečnějšího a upřímějšího člověka než je právě on...!!! Přeji mu tímto hodně zdraví, štěstí a životní optimismu, který kolem sebe šíří a dělá tím tak šťastnějšími jak lidi, tak i ty zvířátka... *3*
  • r063r

    Si muj:*

    Zdendo si frajer..neznam vetsiho frajera nez tebe,si řízek co nezkazí žádnou srandu a umí si život užít naplno..Skoda ale ze mas tolik pejsku doma a nemuzes u me spat po tom plese,ale stejne se na tebe tesim..ahoj zdenku *5*
  • jiripeking

    Liběšice

    Ten strip jsi dělal s kapelou flashdanc *3*
    • Re: Liběšice

      *7*
  • jiripeking

    akce Liběšice u Žatce

    měli jsme tu čest spolu sei posedět už vícekrát, (různé dobročinné akce, divadlo v Žatci, a atd.), ale Liběšická akce byla super. Ti mladí se opravdu v té zimě svlékali, to bylo skvělé. Snad ta vodka byla ode mne dost teplá Zděndo. Díky,moc děkuji
  • michalka95

    Zdenda

    se Zdendou Srstkou jsem se seznámila na natáčení CD o princezně Máňe od divadla VETŘI- www.divadlo-vetri.cz které bylo věnováno zrakově postiženým dětem. Zdenda je moc fajn člověk *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit