Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Režisér teda fakt nič moc slabý Troška. Babovřesky 1 až 3 odpad

  • Neberte lidem jejich sny a přání. Většině lidí se filmy pana Trošky líbí a tak to respektujte. Vždyť je kouzelné že za úspěšné filmy dostal od pánů kritiků plyšové medvědy. *4*
  • Vážený pane Troško, přemýšlím co Vám napsat k Vašemu vystupování v právě probíhající volební kampani na prezidenta naší republiky a došlo mi, že vůbec nic. Ve svých filmech cílíte na nejnižší lidské půdy, takže lež, dehonestace a urážlivé bonmoty jsou jak vystřižené z Vašich filmů. Jsem pyšný, že se našel člověk, který nezapadá do Vašich scénářů a chce vrátit důstojnost úřadu prezidenta republiky a s kterým se snad kromě Putina a Číňanů snad konečně též bude někdo bavit. Pokud se Vám vývoj v naší zemi nelíbí a její směřování, odstěhuje se natáčet své filmy do obou zmíněných zemí. Nechci své děti a vnoučata, které Vy nemáte, nechat vyrůstat v absurdistánu, toho snad bylo již dost.
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • 1)snad by pomohlo natocit novelu o Teplicich nejakou neurazlivou formou,zrejme s minimlnim kometarem.
    2)Zakonik prace by mel platit i pro nase obcany, pozivajici bruselskou poslaneckou ochranu.Pokud se rano s batohem jen zapisi a jsou doletadla, je to podvod a mel by se trestat pokutou.
  • Moc vám fandím a držíme vám palce aby se vám dařilo i další roky jako dosud.Krásné svátky vánoční prožité ve zdraví, klidu a mezi přáteli. Ze srdíčka přejí příznivci Maja s přítelem Antonínem z Podboran, okres Louny.
  • Takových by bylo .....
  • Dobrý den, je možné se přihlásit do nějakého konkurzu u Vás, či do filmu, nebo nějaká výpomoc? Ráda bych našla uplatnění v této oblasti zvláště komediálních filmů, již jsem natáčela s Tomášem Matonohou- CO NA TO ČEŠI a soudkyni Barbaru a byla jsem na castingu Policie Modrava, moc mě to začalo zajímat a hlavně bavit. Vendula- vachtova@centrum.cz
  • Zdravím, nemáte někdo kontakt kde by se dalo přihlásit na konkurz do filmu Zdenka Trošky? Děkuji za info- nikoleta43@seznam.cz
  • Ahojte, dnes som čítala v novinách že p.Troška točí nový film !! Neviem aký pretože to tam nepísalo ,veď sami uvidíme , v telke ...:)
  • Dobrý den pane Troška,mám ráda všechny Vaše pohádky a filmy. Byla bych moc ráda, kdybych si mohla zahrát ve Vaší pohádce, nebo filmu. Určitě takových nabídek máte hodně, ale přes to zkouším co kdyby náhodou.
    Moc Vám fandím a přeji mnoho úspěchů.
    Zdraví Vás Šárka z Prahy.
    Pro případ štěstí uvádím můj email - kopecsarka@seznam.cz *3*
  • dobry den pane troska chce se zeptat vase filmy jsou super umite natacek nemohl bys te natocit pokracovani jednoho serialu? moc by me to potesilo serial ma spatny konec vy bys te mohl natocit navazujuci pribeh. dekuji
  • Kateřina !!!pan Troška tuto stranku nepozna !!takže si tu nemuela pisat toto vsetko !ale ako chces ved to je tvoje rozhodnutie !
  • jste múj idol *3* *3* *3*
  • Dobrý den pane Zdenku rad bych si zahral ve filmu nebo v pohadce pred nekolika dnemi sem si zahral v seriálu ulice jako kompars muj email je m.a.ch.y@seznam.cz a tel 721495287 predem mnohokrat Děkuji
  • nika1979
    proč mu dělal potiže
  • Kameňák 4 není taková sranda, protože to nenatáčel Troška!!! ;*

    Krásné narozeniny pane Troško..jste skvělý režisér! :)
  • Pro všechny - ZNÁM PANA TROŠKU OSOBNĚ - stránky, které jsou na facebooku vč. fanstránek, nejsou jeho a vede je jeden mladík, co v minulosti Zdeňkovi dělal potíže!
  • Dobrý den,pane Zdenku Troško.Veselé a Bohaté Vánoce a hodně úspěchů do Nového roku 2015....Potkali jsme v KD Crystal v České Lípě.Vystupovali jsme tam s naší taneční skupinou EFEKT na Babovřesky ....
    https://www.youtube.com/watch?v=sAZEW9pqveA
    Nevím jestli si na to ještě vzpomínáte,jestli ne tak nevadí....Moc ráda jsem vás poznala....


    Přeje : Rodina Bártů z České Lípy..... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit