Přejít na výpis diskuzí

Zdeňka Soušková

OSOBNOST 2.12.2013 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamatuju si jak se zdenicka ve vile libala s tou lesbickou mirkou vypadala pri tom libani tak nazhavene uplne me rozhicovali stal mi jak stozar sem byl tak vzrusenej a krasne sem si ho vyhonil predstava byt v te vile a videt tu libacku nazivo asi bych ty kocicky prefiknul a hlavne zdenicku bych vyjebal z ni sem totiz strikal nejvic ach miluju zdenicku je to fakt nadherna kocka
  • zdenicka je sexy mrdal bych
  • zdenicko miluju te ses tak neuveritelne sexy strasne me vzrusujes ses nadherna kocka
  • od takove kocky musí byt kurba strasne super
  • ona je tak sexy tu bych chtěl mit doma takova kocka musí umet chlapa dobře rozhicovat ta musí chlapa umet dobře vykourit
  • zdenicka je sexy chtel bych s ni chodir nemate na ni cislo je fakt kocka
  • neni blba je jenom mlada a uziva si zivot s kamarady s klukama to ze ma vice chlapu a ma rada holky neznamena ze ji budete odsuzovat ma proste rada sex je nezadana navic je krasna a sexy kdo by si nedal rict s takovou kockou ja bych si to s ni rozdal taky a klidne i ve trech s kamoskou tak ji neodsuzujte
  • zdenicka je krasna a strasne moc sexy ona je tak sladka to bych si nechal libit ta to urcite umi dobre s klackem takova kocka ta urcite umi chlapa rozpalit kteremu chalapovi se zdenicka nelibi tak je asi gay protože každý normalni chlap by z takovyhle kocky stříknul ja bych ji třeba postrikal hned
  • Taková blbka jeto co si o sobě jako myslí? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit