Přejít na výpis diskuzí

Zdeňka Žádníková-Volencová

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší

    Tak ti zase píšu. Doufám že ti to Natáčení Rodiných pout. Tak čauky
  • Nadherna holka. V mym osobnim zebricku treti za holkou co miluju a Drew Barrymore... a jen tak mimochodem taky vyborna herecka *1*
  • rodinné putá

    zdenka je super herečka,to aku bezprostrednost zahraje vdaka určite svojej bezprostrednosti je milé.Jej rolu pokladám za 1 z najchutnejších v RP. Takže milá zdenka,vela uspechov a energie..Ked tak odpíš na charlotte@post.sk..........Lucia,sr.
  • Delší dobu sleduji tento serial a čím dál více jsem ujišťovaný, že co muž, to absolutně nezodpovědná, neschopně racionálně uvažující postava. Je to dáno tím, že autory serialu jsou ženy, které asi ve svém životě se setkali jedině s takovými muži, anebo se zde projevuje ryze ženské myšlení? Jinak si myslím, že jednotlivé díly se strašně natahují na úkor dynamičnosti a spádu děje. Po dobrém nástupu první řady, lze teď jenom konstatovat, že jde o slabý odvar, kde kolikrát postrádám logiku, což je velmi typické právě pro ženy.
  • Ahoj,jak se máš?Napiš mi prosím na 737036053
  • ahoj

    ahoj Zdeničko. Na RP, VKV se divám pravidelně a ještě ani jeden díl jsem nevynechala. jste skvělá parta herců.navíc v seriálu hrají jen samí hezcí lidé.jde vám to moc dobře.přeji vám jen samé uspěchy. moc vás obdivuju. pa pa, pokud budete mít čas, můžete mi písnout na meil. digi
  • Ivance fandím!

    Na Rodinna Pouta jsem se začala dívat asi až od 40.dílu.Dívám se na ně stále a velice mě baví.Líbí se mi herecké výkony Zdeňky Žádníkové-Volencové.Docela se mi ještě líbí výkony Tomáše Krejčíře(Adam Rubeš) a Alice Bendové.Tomuto seriálu moc fandím a doufám,že i druhá série bude stejně tak dobrá jako první. Přeji autorkám mnoho úspěchů.
  • rodpouta

    Ivanko se Sýkorkou jste nejlepší,těším se na další díly a hodně zdraví, štěstí atd..... v Novém roce 2006
  • SUPERPOUTA,SUPERIVANKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI RODINNÁ POUTA A JAK TAM TY A DALŠÍ HERCI HRAJETE.HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • Jsi super

    V Rodinných poutech jsi super.Ivaně fandím a doufá,že budeš Hrát ve více filmech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit