Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pravda že každý deň pozerám shake it up! *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Ahoj Rocky a Cece mam vás moc rada chcela by som vás strašne vidieť :D.Moc dobre tancujete a dobre sa obliekate *1* každý deň pozerám shake it up *4* :D
    • jasne kazdy den? aj rano napr. o 9:00 ???
      aj večer stale sedis za televízorom?
      NEVERim !!!
  • hello
  • anetinka.bouberlova
    já tě žeru zendy super hit je watch me *14* *14* *14* *1*
    • omg ty si ale blba
      • omg spis ty si blbá!
  • Vy ste trochu cvoci me se tky libi treba shake-up ale vy ste posedli nima nechapu jak nekdo muze byt nekym pesedli doporucuju vam bohnice treba jak tam nejdo pise vse nejlepsi to nepochopim myslej si ze to uvidi nebo co *1*
    • Moja reč :D
  • omg vy ste taky trapny akoze aj mne sa paci shake it up ale vy ste nimi taky posadnuty niektory ze to svamy az takto velmi zachadza
  • Zendy, já jte prostě žeru stejně tak, jako Cece! *14* Mám vás hrozně ráda, a též tak Shake It Up *3* *1* *1* I LOVE YOU! A vy hnusáci, neurážejtě tady celosvětovou tanečnici Zendayu, nebo vás osobně zabiju *16* ! Nesnáším takéto sráče, kteřý jse jenom dělají,že jsou nejlepší! *16* *10* Mně to štve! Jsem nasraná *16* *16* *16* *16* *16* *16* P.S.: Zendayo, miluju tě a taky Bellu! *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *1* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
  • Rocky, jsi se svou kamarádkou cece super, líbíte se mi *14* *3* *4*
  • Rocky i Cece sou super! *1* *1* Umí hezky tančit a maj dobrej styl oblíkání a ten seriál je boží *1* *1*
  • Zendy ja stejně super ajko Bella jsou cool atd. škoda že nebidli v Čr a nejsou češky :D nebo slovenky :D kdo souhlasi? *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit