Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odposlechnuto

    1) Den před volbami vystoupil na ČT1 náměstek ministra vnitra a na dotaz redaktorky, co musí mít občan u voleb: Myslím, že by měl mít OP nebo pas... Chtěl tím upozornit, že myslí nebo že to je jeho osobní názor ??? A následující den vystoupil opět, už jako člen ústřední volební komise a svoji perlu zopakoval !!! 2) V den voleb bylo volební centrum KSČM umístěno v Ulici Politických vězňů. To je náhoda, co ?! Váš pořad se mi moc líbí. Neodcházejte na Slovensko !
  • K volbám

    A-fór-ismy: Smutno v zemi, kde krásu rozhleden opěvují trpaslíci. X K v a l i t a jeho myšlenek odpovídala v y d a t n o s t i stravy v MŠ a síle b u l d o z e r u . X Je to pěknej nářez ,míti v hlavě pařez. X Lidský mozek je prazvláštní. Často v mnoha mozcích ve stejné chvíli vyklíčí stejná hloupost, jindy ani v jediném myšlenka kloudná. X Jen bílí sněhuláci vědí, kdy odejít. Do "rudých" je třeba kopnout. X Slzy na pohřeb, potlesk do divadla, rozum k volbám , = slzy...? X Pesimista: "To nebe je ale vysoko", říká si mravenec, šplhaje po krku žirafy. X Optimista: Slunce nám svítí,/ i když jsme v ř... obilí,/ mraky maj' debili. X Realista: Ze všech neduhů mi nejméně vadí vypadávání vlasů. X Nejčernější předpověď počasí v ČR na 14.00 hod , 3.6.2006(svátek má Tamara) : Když se dvě nuly spolu spojí,/ rázem se jejich součet zdvojí./ To se pak všechno pěkně hnojí./ Svět nezná lepší metodu /pro označení záchodů. X Trpaslíci // Trpaslíci jsou ti fíci,/ celé věky zápasící/ s deficitem v postavě./ O velikosti věčně snící,/ ne však o té v makovici,/ ne o mozku ve hlavě. X Správní hospodáři // Četl jsem kdys v kalendáři,/ že dřív správní hospodáři/ nebáli se směle/ vběhnout do jetele/ a zbavit ho plevele./ A jindy bez prodlení/ vběhnout do osení./ Dnes tu nikdo není?/ Máme snad hledat ve snáři,/ kdeže jsou ti hospodáři?/ X Budoucnost // Obilí zrá do mandele,/ koukolu však plné pole./ Pozor na tyhlety/ koukolu rudé květy! Zmoudříme už léty? XXX
  • Harašení

    Vzkaz politikům: Nenoste n o s moc do výše, m o z e k hleďte mít nejvýše. Fandím Vám v boji s blbostí lidskou i politickou a výše zmíněným může Pan Maxa maximálně zazpívat: Oó spěte si v postelích s nebesy, stejně vás zubatá& . S pozdravem BUBU , vydržať Ing. Václav Hanyš Krnov
  • Harašení

    Dotaz na Rádio Jerevan: Na jaře jsem potkal hňupa, na podzim jich byla tlupa. Vyrůstá snad v létě kupa, kde se rodí mysl tupá?
  • Harašení

    Zepředu, odzadu, (co dělat s tím?) stejnou má podobu, stejný má rým. Nezmůžem pranic nik šeptem do vrb. Blbem když politik - národe trp!
  • Harašení

    Podle slov klasika (jak v zádech hrb) v jazyce vyniká slovíčko b l b .
  • Harašení

    Vážená paní Bubílková, dovoluji si Vám poslat několik špRýmů,které vznikly jako ohlas na Vaše poslední televizní vystoupení v pořadu Harašení s politiky. Vzkaz občanům: B L B
  • Není čas na změnu?

    Předem bych poděkoval za pořad, který jste pro nás diváky připravovala s panem Šimkem a teď připravujete s panem Maxou. Je mi líto, že to musím napsat, ale pan Maxa nebyl dobrý výběr. Ale měl bych pro Vás typ. Co takhle Jiří Hron? Inteligentní, schopný... nakonec i dost oblíbený.
  • hzthtz
  • Vážená paní Bubílková, díky za Váš pořad, který pravidelně sleduji. Vadí mi však v poslední době Váš projev, nevím jak bych to nazvala hekání až ryčení, které se v době vystupování s panem Šimkem u Vás neprojevovalo. Velice špatně se to poslouchá, nevím jestli Vám to již někdo řekl, ale během Vašeho vystoupení, které je jinak perfektní se to dost často objevuje. Zkuste se poslouchat, možná že mi dáte za pravdu. Jinak díky a držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší