Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bydžovská

OSOBNOST 6.3.2011 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěla bych se zeptat:máte bratra Jiřího ze zpravodajství TV Nova?
  • Ve svém věku můžu tykat.Potkával jsem tě kdysi na Vinohradech a každý tvůj úsměv,kterým jsi doprovázela odpověď na pozdrav,byl pro mě odměnou-ani nevím za co.Teď jsem si stáhl všechny díly Hospody jen kvůli tomu úsměvu.Doufám,že jej máš stále stejný a přeji ti,aby ti nikdy z tváře nevymizel.Napořád budeš pro mě jedna z těch nej.Dan
  • Zuzano, jste vyborna herecka a libi se mi jak hrajete. Preji vam hodne hezkych roli a spokojenost v osobnim zivote. Z pozdravem. Kerima
  • Jedna z nejlepších hereček u nás, je opravdu výborná!
  • Vážená paní Zuzano,jste výborná herečka,přeji Vám hodně dalších,krásných rolí a šťastný život!!!
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *4* *3*
  • Tipovali,inteligente *1* *1* *1* *1*
  • Mílý Jane, doufala jsem, že slušní a dobře vychovaní muži stále existují. Možná ano. Ale vy jste nevychovaný a netaktní blb. I kdybyste si to myslel, tak vůči ženě se takhle chovat prostě nesmíte. Takže příště raději mlčte a nezveřejňujte svou hloupost.
  • Zuzano Bydžovská my jsme tě typovali na víc let na 66-70 *3*
  • Vážená paní Zuzano, v lednu jsem v Ostravě navštívila Vaše představení Baronky. Chci Vám poděkovat za velmi nádherný divadelní zážitek. Vaše role, jako ostatně i všechny ostatní, jsou nezapomenutelné a patříte podle mého pohledu k nejlepší špičce českých herců. Přeji Vám pevné zdraví a mnoho nádherných rolí. Těším se na další představení s Vámi. *3* *3*
  • Liebe Frau Zuzana Bydzovska, ich habe gestern Ihren Film "Der Dorfschullehrer" (2008) im Deutsch/Französischen Fernsehen (arte) gesehen. Ich war total hingerissen von Ihrer Schauspielkunst und auch von Ihrer Schönheit. Bitte verzeihen Sie meine Offenheit. Ich spreche leider kein Wort Tschechisch, aber durch den Google-Übersetzer habe ich ein wenig von Ihrer Homepage verstanden. Ich wäre überglücklich, Sie einmal kennenzulernen. Ich bin Musiker an der Deutschen Oper Berlin. Ganz herzliche Grüße, Sebastian Krol
  • Jste herečka n e v š e d n í a nepřehlédnutelná!!!
  • Český lev

    Paní Zuzanko, mám velikou radost a opravdu upřímně Vám blahopřeji k udělení Českého lva. Určitě není poslední, protože Vy jste vyjímečná herečka a už by to sakra měli všichni pochopit. Přeji mnoho zdraví, abyste mohla nás, své příznivce, potěšit ve spoustě krásných rolí. Ještě jednou blahopřeji!! *5*
  • Re: Re: ¨kdo je máma

    Vážený pane Wheelere, sháním spolužáky ze ZŠ. Ztratila jsem na Zuzku kontakt přestože nějaký čas po škole a po té, co jsem se odstěhovala z Prahy, ještě navštěvovala mojí maminku. Mohl byste jí, prosím, vyřídit, že jí sháním? Případně ať mi napíše. Také prosím vyřiďte pozdrav Vaší paní, jestli si na mě ještě vzpomene.
    Díky.
    Maria
  • Zuzana

    Zuzano, jste supr herečka, to co máte v sobě má jedna z tisíc. Když vás vidím, pozorne sleduju , protože na Vás se DÁ KOUKAT ! Vyjádřite postavu svou mimikou svým telem a hlavně duší. Na Vás nemá nikdo. Mám Vás moc ráda.
  • Re: Re: ... kur** do prdele ...

    jaka kachna? to bylo v nejakem filmu?dik za odpoved.
  • xx

    dneska u Hell :D ťáááu :D *1*
  • Vemkovský učitel

    Zuzana Bydžovská se mi už v mém mládí velice líbila. Měla nádherně dlouhé husté vlasy a i její vnitřní krásu jsem už tenkrát dokázal vnímat. Venkovského učitele na ČT jsem si tedy nemohl nechat ujít právě kvůli ní a nemohl se při tom vynadívat na její nádherné culíky a skvělý herecký výkon. Kéž by je tak mohla mít ještě dééélší... *3*
  • millagros115

    Venkovský učitel

    Teď v neděli jsem v TV na ČT1 shlédla VU a musím říct, že jsem upřímně nadšená. Ne tak z příběhu jako takového, i když mně tato tematika velmi zajímá, myslím, že se ještě od západních států máme co učit v tomto ohledu. KAždopádně úžasný herecký koncert, jak Váš, tak Lišákův... do budoucna bych vám přála více takovýchto skvělých rolí. VY jste vynikající herečka s úžasným charismatem a na štěky jako třeba v gymplu se opravdu nehodíte *4*
  • narozky

    vse nej zuzko *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit